"NAP" - Krawiectwo Namioty Handlowe i Meble Ogrodowe Janina Wylazłowska

ul. Małczewska 63, 95-060 Brzeziny tel. +48 (46) 874 34 99 gsm. +48 692 347 901
Strona Internetowa: http://www.namioty-nap.pl  Wyświetlono: 9035
 • PARASOLE, STOŁY, KRZESŁA

  PARASOLE, STOŁY, KRZESŁA

  Konstrukcja stelaży do parasoli wykonana jest w całości z aluminium lub stali. Są one lekkie i bardzo wytrzymałe. Stelaż wyposażony w podstawę stalową, stabilizowaną czterema obciążnikami betonowymi. Nasze Parasole, szyte są z materiałów wodoodpornych-atestowanych w dowolnej kolorystyce

 • NAMIOTY SZYBKIEGO MONTAŻU (EKSPRESOWE)

  NAMIOTY SZYBKIEGO MONTAŻU (EKSPRESOWE)

  Szybkie składanie i rozkładanie, bez konieczności użycia narzędzi, zapewnia komfort, łatwy transport, oraz bezproblemową konserwacje. Wszystkie miejsca stelaży namiotów ekspresowych - zagrożone ścieraniem (ruchome), chronione są wysokiej jakości podkładkami sylikonowymi. Stelaż konstrukcji wykonany z kształtownika stalowego ocynkowanego na kolor złoty. Wszystkie elementy stelaża zabezpieczmy zaślepkami z tworzywa sztucznego

 • NAMIOTY OGRODOWE

  NAMIOTY OGRODOWE

  Namioty Ogrodowe produkowane są w trzech podstawowych rozmiarach, oraz wszystkich dowolnych według zamówienia klienta. Każdy baldachim można wyposażyć w dowolną ilość ścianek bocznych, z oknami lub bez, mocowanymi do baldachimu rzepami. Całość baldachimu mocowana jest do podstawy stelaża za pomocą metalowych zaczepów i szpilowana do podłoża.

 • NAMIONTY HANDLOWE

  NAMIONTY HANDLOWE

  Namioty Handlowe, produkowane są w podstawowych rozmiarach, oraz wszystkich dowolnych według zamówienia klienta. Stelaże produkowane są ze stalowej-oksydowanej rurki o ściance grubości 1 mm i przekroju Ø 20 i 25 mm, wyposażone w zatrzaski, które zapobiegają rozsuwania się stelaża. Dół wszystkich standardowych namiotów, mocowany jest do stelaża za pomocą metalowych zaczepów.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl