PHU TKM Ewa Szwugier

ul. Hutnicza 4b, 81-061 Gdynia tel. +48 (58) 662 04 68 fax. +48 (58) 662 04 69
Strona Internetowa: http://www.tkm.com.pl  Wyświetlono: 15266
 • Leather Master

  .
  Leather Master

  Linia produktów do skór opracowanych przez Centrum Badawcze włoskiej firmy UNITERS. Cała oferta obejmuje środki do czyszczenia, ochrony i napraw skórzanych tapicerek, odzieży i innych wyrobów ze skóry. Zdecydowana większość z nich jest produkowana na bazie wody, co sprawia, że są bezpieczne w użyciu.

 • LEATHER CAR INTERIOR

  .
  LEATHER CAR INTERIOR

  Wydzielona linia produktów marki Leather Master opracowana z myślą o zastosowaniu do tapicerek samochodowych. Intensywność użytkowania skórzanych tapicerek w samochodach oraz zmienne warunki atmosferyczne na które są narażone, powodują, że właściwa pielęgnacja skór jest konieczna. Tapicerki samochodowe wykonywane są ze skór przygotowanych na trudniejsze warunki użytkowania niż skóry do tapicerek domowych, jednak mimo dodatkowego zabezpieczenia nadal są podatne na uszkodzenia i zabrudzenia. Dodatkowym problemem jest bardzo wysoka temperatura w samochodach w okresie letnim, co powoduje przyspieszone odparowywanie substancji zmiękczających, utrzymujących skórę w dobrej kondycji. Naturalną konsekwencją wysokich temperatur jest duże nagromadzenie zanieczyszczeń osadzających się wraz z ludzkim potem. Nasze środki w specjalnie dedykowanej serii są receptą na kompleksową pielęgnację i ochronę tapicerek skórzanych w Państwa samochodach. Te zaawansowane technicznie preparaty, w większości na bazie wody, zostały przetestowane przez dermatologów, jak zresztą większość naszych produktów do samodzielnego użytku.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl