"Meranti" Sp. z o.o.

ul. Niedzielskiego 2, 01-875 Warszawa tel. +48 (22) 639 84 84 tel. +48 (22) 663 54 08
Strona Internetowa: http://www.meranti.pl  Wyświetlono: 6717
 • PARKIET DĄB CZERWONY

  cena - kontakt telefoniczny
  PARKIET DĄB CZERWONY

  Dąb czerwony jest odmianą dębu pospolitego. Charakteryzuje się tym, iż barwa jego słoi posiada kolor czerwony. Dla wybrednych klientów jest alternatywą pomiędzy bukiem, jesionem, a zwykłym dębem. Posiada on potoczną nazwę tzw. Dąb kanadyjski. Oferowany przez nas parkiet dębowy, wyprodukowany jest zgodnie z niemiecką normą DIN 280. Wilgotność parkietu w chwili dostawy powinna być 9+-2%. Tolerancja na długość i szerokość dopuszczalną +- 0,2 mm. Każda z klas parkietu ma charakterystyczną strukturę drewna. W klasie NATUR kolor drewna wpada w odcień czerwony przez jego naturalny wzrost. Szczególnie uderzające różnice w strukturze i kolorze dyskwalifikują drewno. Sęki są dopuszczalne w tym sorcie jeśli są zdrowe i dobrze wyrośnięte do maksymalnej średnicy 8 mm. Dopuszcza się czarne sęki do 1 mm średnicy, ale pod warunkiem, że nie występują parami.

 • DESKI EGZOTYCZNE - Afryka

  cena - kontakt telefoniczny
  DESKI EGZOTYCZNE - Afryka

  Badi - Twarde drewno o kolorze pomarańczowo- miodowym. Pochodzenie Afryka Zachodnia. Zalecane do pomieszczeń o stabilnych parametrach. Dostępne w deskach oraz w parkiecie surowym.

 • Klej do parkietu

  cena - kontakt telefoniczny

  Stauf VPU 155 Preparat gruntujący poliuretanowy,niezawiera rozpuszczalnika, stanowi barierę przeciwwilgociową, stosowany jako powłoka gruntująca przed nałożeniem klejów poliuretanowyvh..

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.plOferta naszego portalu obejmuje produkty takie jak Tarcica i tarcica iglasta. Znajdziesz tu też  tartaki oferujące więźba dachowa.