"Konbet" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

ul. Konarzyce, Lipowa 6, 63-130 Książ Wielkopolski tel. +48 (61) 282 21 10 tel. +48 (61) 282 21 05
Strona Internetowa: http://www.konbet.com.pl  Wyświetlono: 9489
 • ustak stropowy 10-komorowy TERMO

  .

  Pustak ten jest kolejną propozycją firmy KONBET Sp. z o.o. Sp. k. (po pustaku stropowym 12-komorowym) w zakresie pustaków stropowych wielokomorowych. Odznacza się najlepszymi na polskim rynku (w tej klasie) właściwościami termoizolacyjnymi. Przeznaczony jest do stropów TERIVA 4,0/1/21 jako lepsza alternatywa dla pustaka 3, a także 12-komorowego. * Rewelacyjne własności termoizolacyjne – opór przenikania ciepła w stosunku do oporu pustaka 12-komorowego jest większy o ponad 30%, oraz o ponad 135% w porówaniu do pustaka 3-komorowego (przy przenikaniu ciepła w dół) - szczegółowe informacje zostały zamieszczone w poniższej tabeli * Zwiększone własności akustyczne * Podwyższone parametry wytrzymałościowe * Niska masa własna

 • Wizualizacje systemów stropowych

  .

  .

 • Więźba dachowa, drewno budowlane

  .

  Filozofią naszego działania jest dostarczanie klientom produktów odznaczających się najwyższą jakością, atrakcyjną ceną i kompleksowością. KONBET to firma, o potencjale umożliwiającym obsługę budowy od fundamentów, po dach. Dlatego w szerokim, wyróżniającym KONBET Sp. z o.o. Sp. k. na rynku zakresie produkcji swoje miejsce znalazły także więźba dachowa i drewno budowlane. Firmowy tartak, zlokalizowany jest w naszej siedzibie w Konarzycach i oferuje m.in.: * więźbę dachową - wykonywaną z drewna sosnowego, impregnowanego o wymiarach dostosowanych do zamówień klienta * deski szalunkowe * stemple drewniane (2,7 ÷3,3 m).

 • Pustaki szalunkowe

  .

  Narożnikowy pustak szalunkowy (narożnikowa kształtka wieńcowa) Oferowane przez KONBET Sp. z o.o. Sp. k. narożnikowe pustaki szalunkowe (kształtki wieńcowe), są długo oczekiwanymi na rynku elementami uzupełniającymi szeroką gamę pustaków szalunkowych typu L, C i U. Wspólnie z nimi tworzą pierwszy w Polsce kompletny system elementów szalunkowych (kształtek) wieńca opuszczonego. Dotychczas przy wykonywaniu szalunku wieńca niezbędne było odpowiednie dopasowanie, cięcie i ułożenie dwóch osobnych kształtek prostych w narożniku budowli lub szalowania z użyciem desek. Użycie gotowego pustaka szalunkowego (kształtki wieńcowej) narożnego wewnętrznego lub zewnętrznego eliminuje te czynności, przyczyniając się do redukcji czasu pracy i co najważniejsze finalnych kosztów obiektu. Podsumowując narożnikowe pustaki szalunkowe (narożnikowe kształtki wieńcowe), stanowią nowatorskie rozwiązanie techniczne, umożliwiające wykonawcy m.in.: * Zmniejszenie pracochłonności i kosztów wykonania narożnika dzięki wyeliminowaniu konieczności cięcia kształtek lub szalowania * Podniesienie wytrzymałości szalunku w samym narożniku wieńca * Zwiększenie bezpieczeństwa podczas prowadzonych prac budowlanych * Ulepszenie estetyki i dokładności wykonania wieńca stropowego * Poprawę izolacyjności termicznej wieńca – produkty te wykonywane są na bazie keramzytu (beton lekki 1500 kg/m3). Pustaki szalunkowe (kształtki wieńcowe) L Oferowane przez KONBET Sp. z o.o. Sp. k. pustaki (kształtki) szalunkowe są wykonywane na bazie keramzytu frakcji 0-4. Elementy te służą do obmurówek wieńca stropowego bez konieczności stosowania szalunku drewnianego, jak również ryglowania belek stropowych w celu wykonania wieńca opuszczonego poniżej stopki belki. Przyspieszają wykonywanie prac budowlanych oraz zmniejszają koszty budowy. W odróżnieniu od innych znanych na rynku, pustaki te produkowane są na bazie betonu lekkiego (1500 kg/m3), co wpływa na poprawę izolacyjności termicznej wieńca. Pustaki szalunkowe (kształtki) C Oferowane przez KONBET Sp. z o.o. Sp. k. pustaki (kształtki) szalunkowe C to elementy uzupełniające do pustaka szalunkowego typu „L” do zastosowania na mury wewnętrzne. Umożliwiają wykonanie wieńca stropowego poniżej stopki belki bez konieczności ryglowania belek stropowych. Pustaki szalunkowe (kształtki) U Kolejny produkt dopełniający szeroką gamę pustaków szalunkowych oferowanych przez firmę KONBET Sp. z o.o. Sp. k. Pustak szalunkowy typu „U” służy do wykonywania wieńcy żelbetowych i nadproży.

 • Nadproża L-19 keramzytobetonowe

  .

  Oferowane przez KONBET Sp. z o.o. Sp. k. nadproża prefabrykowane żelbetowe, typ L-19 produkowane są na bazie keramzytu, co powoduje, że są one lżejsze o 30% od tradycyjnych nadproży betonowych. Dla ujednolicenia asortymentu nadproży zaprojektowany został jeden typ belki nadprożowej dla danej długości otworu tzn. nie ma podziału na nadproża drzwiowe i okienne oraz nie ma podziału na nadproża obciążone i nieobciążone stropami. Produkowane przez nas nadproża wykonywane są w długościach od 1,2-3,3 m.

 • Nowe kategorie produktów BRONZE, SILVER, GOLD

  .

  Do nowych produktów roku 2010 zaliczamy: * Pustak stropowy 12-komorowy – o zwiększonej izolacyjności cieplnej i akustycznej oraz wytrzymałości ponad 20% wyższej od innych pustaków tego typu oferowanych przez firmę konkurencyjną * Nadproża strunobetonowe – w dwóch uniwersalnych wysokościach 72 i 120 mm * Pierwszy w Polsce system narożnikowych pustaków szalunkowych – znacznie ułatwiających i przyspieszających budowę wieńca stropowego. * Lekki strop panelowy SMART – o unikalnej modułowości, łatwym i szybkim montażu i niskim koszcie wykonania stropu w porównaniu do rozwiązań znanych na rynku Przebudowanie i wzbogacenie oferty wiąże się także z podziałem oferowanych produktów na trzy kategorie sprzedażowe: 1. BRONZE – kategorię ekonomiczną, produktów tanich spełniających wszystkie kryteria techniczne i jakościowe stawiane wyrobom budowlanym, dla klienta, który poszukuje oferty o najniższej cenie. 2. SILVER – klasę produktów o ustalonym standardzie KONBET, dla klienta poszukującego optymalnej relacji ceny do jakości kupowanych przez siebie produktów. Będzie to najliczniejsza grupa klientów. 3. GOLD – kategoria produktów premium, o najwyższej jakości, dla klientów poszukujących produktów o najwyższej jakości w swojej klasie.

 • Stropy Teriva

  .

  Oferowane przez KONBET Sp. z o.o. Sp. k. stropy TERIVA są monolityczno-prefabrykowanymi stropami gęstożebrowymi, belkowo-pustakowymi. Stropy te składają się z kratownicowych belek stropowych, pustaków keramzytowych lub żwirobetonowych oraz betonu układanego na budowie. Stropy TERIVA przeznaczone są zarówno dla budownictwa mieszkaniowego jak i budownictwa użyteczności publicznej. Wyróżnikiem stropów jest obciążenie charakterystyczne równomiernie rozłożone ponad ciężar własny konstrukcji, które przyjęto równe 4,0; 6,0 i 8,0 kN/m2. ♦ Dla budownictwa mieszkaniowego – TERIVA 4,0 posiadające rozstaw osiowy belek co 0,6m, które w zależności od wysokości konstrukcyjnej stropu dzieli się na: * TERIVA 4,0/1 – o wysokości konstrukcyjnej stropu 0,24 m, * TERIVA 4,0/2 – o wysokości konstrukcyjnej stropu 0,30 m, * TERIVA 4,0/3 – o wysokości konstrukcyjnej stropu 0,34 m. ♦ Dla budownictwa użyteczności publicznej – TERIVA 6,0 i TERIVA 8,0 o wysokości konstrukcyjnej stropu 0,34 m i rozstawie osiowym belek co 0,45 m

 • Płyty stropowe strunobetonowe

  .

  Oferowane przez KONBET Sp. z o.o. Sp. k. płyty strunobetonowe kanałowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w budownictwie ogólnym, to jest w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, użyteczności publicznej itp. Zaletami stropu z płyt strunobetonowych są: szybki montaż (bez użycia stempli), dolna warstwa płyty nie wymaga tynkowania, jak również możliwość przenoszenia znacznych obciążeń przy niewielkim ciężarze własnym. Do produkcji płyt stosuje się beton klasy powyżej B50. Dostępne w szerokości 120 cm i grubościach 16 cm; 20 cm; 26,5 cm; 32 cm osiągające rozpiętość do 14 m. Ciężar płyt wynosi odpowiednio dla poszczególnych grubości: 16 cm - 230 kg/m²; 20 cm - 250 kg/m²; 26,5 cm - 360 kg/m²; 32 cm - 436 kg/m².

 • Elementy ścienne (pustaki, bloczki)

  .

  Pustaki "ALFA" znajdują zastosowanie przy wznoszeniu wewnętrznych i zewnętrznych ścian konstrukcyjnych. Ponadto nadają się również przy stawianiu wewnętrznych ścian działowych oraz wypełnieniu konstrukcji szkieletowych. Do produkcji pustaków stosuje się beton lekki, kruszywowy klasy LB 3,5 lub LB 5 na bazie keramzytu. Bloczek KONBET Sp. z o.o. Sp. k. oferuje dwa rodzaje bloczka: wykonywany na betonie żwirowym w klasie 12,5 i 15 oraz bloczek keramzytowy w klasie 5 i 7,5. Służą do budowy murów zewnętrznych i wewnętrznych, przy kondygnacjach piwnic i tarasów.

 • Lekki strop panelowy SMART

  .

  Kluczowe zalety: * Niska masa własna – SMART jest lżejszy od stropów ceramicznych np. Porotherm czy Fert oraz TERIVY, najcięższy element waży mniej niż paleta cegły czy bloczka (odpowiednio SMART o dł. 4,5 m waży 500 kg, o dł. 9 m - 1000 kg) * Łatwy i szybki montaż - przy użyciu lekkiego sprzętu dźwigowego np. samochód wyposażony w HDS może w godzinę zamontować strop na domku jednorodzinnym * Niższe koszty wykonania stropu - na co składają się obniżone koszty materiału oraz robocizny * Unikatowa modułowość - umożliwiająca budowę stropów o różnorodnych szerokościach bez konieczności cięcia płyty * Mniejsza zawartość związków promieniotwórczych – dużo niższa od innych rodzajów stropów (szczególnie w odniesieniu do stropów ceramicznych) * Znakomite walory dźwiękoizolacyjne – zdecydowanie lepsze od stropów gęstożebrowych TERIVA lub Porotherm * Eliminacja prac i kosztów związanych z: o tynkowaniem o wykonywaniem warstwy nadbetonu o szalowaniem o wykonaniem żeber rozdzielczych lub zbrojeń przypodporowych. * Wysokie parametry wytrzymałościowe - od 5 do nawet 40 kN/m2 dla porównania stropy TERIVA, FERT, Porotherm od 4 do 8 kN/m2 * Równa powierzchnia górna i dolnej stropu * Dodatkowe możliwości konstrukcyjne – poprzez wysunięcie za podpory, można stworzyć np. klatkę schodową lub balkon * Możliwość uzyskania większej kubatury pomieszczenia - dzięki grubości stropu wynoszącej tylko 20 cm, niższej w porównaniu do większości innych stropów (które dla porównania wynoszą 24, 30, 34 cm) * Oszczędność miejsca na budowie – w odróżnieniu od wielu typów stropów, lekki strop panelowy SMART można układać bezpośrednio z samochodu ciężarowego * Bezpieczny transport i ewentualne składowanie - dzięki zastosowaniu tzw. górnego sprężenia betonu.

 • Narożnikowe pustaki szalunkowe

  .

  Oferowane przez KONBET Sp. z o.o. Sp. k. narożnikowe pustaki szalunkowe (narożnikowe kształtki wieńcowe), są długo oczekiwanymi na rynku elementami uzupełniającymi szeroką gamę pustaków szalunkowych (kształtek) typu L, C i U. Wspólnie z nimi tworzą pierwszy w Polsce kompletny system elementów szalunkowych wieńca opuszczonego. Dotychczas przy wykonywaniu szalunku wieńca niezbędne było odpowiednie dopasowanie, cięcie i ułożenie dwóch osobnych kształtek prostych w narożniku budowli lub szalowania z użyciem desek. Użycie gotowego pustaka narożnego wewnętrznego lub zewnętrznego eliminuje te czynności, przyczyniając się do redukcji czasu pracy i co najważniejsze finalnych kosztów obiektu. Podsumowując narożnikowe pustaki szalunkowe (narożnikowe kształtki wieńcowe), stanowią nowatorskie rozwiązanie techniczne, umożliwiające wykonawcy m.in.: * Zmniejszenie pracochłonności i kosztów wykonania narożnika dzięki wyeliminowaniu konieczności cięcia kształtek lub szalowania * Podniesienie wytrzymałości szalunku w samym narożniku wieńca * Zwiększenie bezpieczeństwa podczas prowadzonych prac budowlanych * Ulepszenie estetyki i dokładności wykonania wieńca stropowego * Poprawę izolacyjności termicznej wieńca – produkty te wykonywane są na bazie keramzytu (beton lekki 1500 kg/m3).

 • Pustak stropowy 12-komorowy

  .

  Oferowany przez firmę KONBET Sp. z o.o. Sp. k. pustak stropowy 12-komorowy w pełni zastępuje, tradycyjny pustak 3-komorowy dla stropów TERIVA 4,0/1/21. Jego unikalna geometria (zróżnicowany kształt komór) i najwyższej jakości wykonanie, składa się na wyrób odznaczający się następującymi właściwościami: * Wysokimi parametrami wytrzymałościowymi - ponad 20% wyższa wytrzymałość od innego pustaka 12-komorowego oferowanego przez firmę konkurencyjną * Podwyższoną izolacją termiczną * Zwiększonymi własnościami akustycznymi * Niską masą własną

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl