JK Surgical Sp. z o.o. Ostrza chirurgiczne Swann Morton

ul. Słoneczna 24, 60-286 Poznań tel. +48 (61) 867 63 31 tfx. +48 (61) 867 97 81
Strona Internetowa: http://www.jksurgical.pl  Wyświetlono: 3963
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (61) 867 63 31
tfx: +48 (61) 867 97 81
www: http://www.jksurgical.pl
e-mail: jksurgical@pro.onet.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:30 - 15:30

Opis firmy

Firma J.K.Surgical Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku medycznym w roku 1994 jako przedstawiciel angielskiej firmy Swann Morton Ltd.
Od początku swojego istnienia dostarczamy na polski rynek najwyższej jakości ostrza, rękojeści i skalpele, które zyskują coraz to liczniejsze uznanie wśród naszych odbiorców. Naszym nadrzędnym celem jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Z roku na rok wzrasta liczba kontrahentów zainteresowanych współpracą z nami.

Firma Swann Morton Ltd. będąca światowym liderem w produkcji ostrzy, skalpeli i rękojeści chirurgicznych, a także ostrzy przemysłowych, mająca swoją siedzibę w Sheffield w Anglii zatrudnia obecnie około 350 pracowników i produkuje dziennie 1.5 mln sztuk ostrzy chirurgicznych.
Wyroby Swann Morton są sprzedawane do ponad 100 krajów na całym świecie. Historia i sukces Swann Morton ma już swoją 70 letnią tradycję popartą szeregiem własnych doświadczeń w dziedzinie produkcji ostrzy chirurgicznych a także kontroli jakości, która nie ma sobie równych wśród konkurencji.

Wszystkie produkty Swann Morton posiadają międzynarodowe certyfikaty jakościowe, są również dopuszczone do obrotu na polskim rynku medycznym.
 

Tagi

sprzęt operacyjny, sprzęt medyczny, sprzęt kosmetyczny, skalpele, rękojeści chirurgiczne, ostrza sekcyjne, ostrza do szwów, ostrza do przeszczepów skóry, ostrza chirurgiczne, aparatura medyczna, sprzęt stomatologiczny, sprzęt weterynaryjny, usuwacze ostrzy, artykuły medyczne, chirurdzy plastyczni, chirurg plastyczny, mikroostrza, ostrza angielskie, ostrza ortopedyczne, sprzęt szpitalny, uchwyty, swann morton

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl