Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jarocin

ul. Wrocławska 53, 63-200 Jarocin tfx. +48 (62) 747 35 78 tfx. +48 (62) 747 24 59
Strona Internetowa: http://www.osm-jarocin.pl  Wyświetlono: 10968
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (62) 747 35 77
tfx: +48 (62) 747 24 59
www: http://www.osm-jarocin.pl
e-mail: osmjarocin@neostrada.pl - Sekretariat

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 15:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

odstawowym celem Spółdzielni jest produkcja najbardziej wartościowych wyrobów mlecznych, zaopatrywanie rynku w te wyroby oraz propagowanie ich spożycia. Założenie to udaje się osiągnąć dzięki dobrej organizacji pracy, doświadczonym fachowcom zatrudnionym przy produkcji, a także dzięki wysokiej jakości skupowanego surowca. OSM Jarocin współpracuje z producentami mleka, których gospodarstwa położone są w Wielkopolsce na terenach pozbawionych wielkiego przemysłu, na obszarze czystym ekologicznie. Aby pozyskać świeże mleko najwyższej jakości, dodatkowo podejmuje się szereg działań na rzecz rozwoju hodowli i chowu bydła mlecznego, zwiększenia produkcji mleka i podnoszenia jego jakości, organizowania działalności zapewniających racjonalną produkcję i gospodarkę mleczną.

Długoletnie doświadczenie i tradycja, wspierane nowoczesną technologią produkcji, pozwoliła na wypracowanie szerokiej gamy wyrobów znanych i cenionych. Firma specjalizuje się w produkcji galanterii mleczarskiej w 7 grupach asortymentowych: mleka, śmietan, śmietanek, twarogów, twarożków, masła, napojów mlecznych. Są to wyroby o tradycyjnym smaku, bez środków konserwujących, a oryginalne receptury sprawiają, że są to produkty smaczne i chętnie kupowane przez konsumentów w różnym wieku. Codziennie produkty jarocińskiej mleczarni trafiają nie tylko na rynek lokalny, ale także na tereny niemalże całej Polski.

Tagi

Mleka, Śmietany, śmietanki, Napoje mleczne, Twarogi, Twarożki, Masła, produkcja hurt, Mleczarskie wyroby, osm Jarocin, spółdzielnia mleczarska Jarocin, Mleko spożywcze homogenizowane, Śmietana sałatkowa, Śmietana ukwaszana, Śmietanka homogenizowana, Śmietanka kremowa, Maślanka spożywcza, Maślanka naturalna, kefir, twarożek ziarnisty, Twarożek termizowany, serek kanapkowy, masło stołowe śmietankowe, Masło extra

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl