"BLASZKA" A. D. Serniak Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe

ul. Armii Krajowej 85, 32-590 Libiąż tel. +48 (32) 627 40 84 gsm. +48 606 114 815
Strona Internetowa: http://www.blaszka.net.pl  Wyświetlono: 7264
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (32) 627 40 84
www: http://www.blaszka.net.pl
e-mail: blaszkalib@wp.pl

Opis firmy

Firma "Blaszka" powstała w 1991 roku w Libiążu i jest bardzo dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Zajmujemy się produkcją, handlem i usługami w branży piekarniczej. Wykonujemy wszelkie rodzaje blach piekarniczych ze stali, aluminium oraz nierdzewki. Produkujemy również wózki dla piekarni zarówno do pieców jak i do chłodni. Realizujemy zamówienia nietypowe takie jak: wózki na wymiar do pieców obrotowych, foremki zespolone oraz formy z wymiarami na życzenie klienta.

 

Poza produkcją blach zajmujemy się handlem różnego rodzaju artykułami niezbędnymi w każdej piekarni. Staramy się aby klient był zawsze zadowolony wykonując nasze produkty dokładnie i rzetelnie. Mamy bardzo szybkie terminy realizacji. W zależności od zamówienia dowozimy towar na miejsce. Jak dotąd obsługujemy bardzo dużą ilość hurtowni i piekarni w całej Polsce południowej.

Tagi

akcesoria piekarnicze, blachy i formy piekarnicze, blachy wypiekowe, części do maszyn cukierniczych, meble gastronomiczne, piece do chleba, piece do ciastek, producent akcesoriów piekarniczo-cukierniczych, sprzęt cukierniczy

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl