Firma Drobiarska sp. z o.o.

ul. Olszowa 56, 58-150 Strzegom tel. +48 (74) 851 68 28 fax. +48 (74) 851 68 29
Strona Internetowa: http://www.fd.com.pl  Wyświetlono: 9223
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (74) 851 68 28
fax: +48 (74) 851 68 29 - Fax
www: http://www.fd.com.pl
e-mail: biuro@fd.com.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Od ponad 20 lat zajmujemy się ubojem drobiu. Jako dostawca zaopatrujemy w drób producentów wędlin, duże hurtownie jak i wielkie sieci handlowe. Nasz sukces to nie przypadek. Włożyliśmy wiele pracy i jeszcze więcej kapitału by FD była jedną z najlepszych firm w tej branży. Inwestowanie w najnowsze technologie, wprowadzenie systemu zarządzania jakością HCCP, budowa nowoczesnych chłodni a przede wszystkim ciężka praca opłaciły się.

Obecnie dostarczamy produkty nie tylko na polskie stoły. Eksportujemy do Europy Zachodniej, Wschodniej, Afryki, Azji a uzyskane zaświadczenie od rady Imamów otwiera rynki arabskie.

Głębokie mrożenie gwarantuje, że nasze produkty są ZAWSZE najwyższej jakości. Wlasne, duże chłodnie gwarantują zaś, że ZAWSZE mamy sporo do zaoferowania. Zapewniamy pełną obsługę od organizacji żywej kury poprzez ubój, rozbiór, porcjowanie, pakowanie, mróżenie na dostawie produtkow gotowych kończąc.

Tagi

dostawca drobiu Strzegom, drób Strzegom, dostawca wędlin u producentów, dostawca drobiu do hurtowni, sieci handlowych, kura mrożona w całości, filet z piersi, mięso z nogi, skrzydło z kury, ćwiartka tylna z kury, kury świeże i mrożone, elementy z kury świeżej i mrożonej, drób, kura, ubój, ubojnia, mięso drobiowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl