"Herold" Sp.j. PPH Teresa, Arkadiusz i Edmund Herold

ul. Młyńska 9, 83-210 Zblewo tfx. +48 (58) 588 32 05 tel. +48 (58) 588 46 96
Strona Internetowa: http://www.herold.net.pl  Wyświetlono: 21814
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (58) 588 32 05
www: http://www.herold.net.pl
e-mail: herold.zblewo@wp.pl, masarnia@herold.net.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

O FIRMIE HEROLD

Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe "HEROLD" Teresa, Arkadiusz, Edmund Herold zajmuje się skupem trzody chlewnej i bydła, ubojem oraz produkcją wędlin. Jest to firma rodzinna, która funkcjonuje na rynku od 1 października 1998 roku. Siedziba naszej firmy mieści się w malowniczej miejscowości, położonej wśród lasów , miejscowości ZBLEWO, 15 km od Starogardu Gdańskiego w stronę Chojnic.

Od początku naszej działalności, dzięki ciężkiej i solidnej pracy - mającej na celu troskę o klienta, o jak najlepsze poznanie i sprosowanie jego potrzebom - wypracowujemy opinię o sobie.

Wynikiem naszych starań jest produkcja wędlin operająca się na tracyjnych recepturach oraz naturalnym smaku, które w większości są wędzone w tradycyjnych wędzarniach na drzewo. Do tradycyjnych wyrobów cieśżacych się dużym powodzeniem wśród odbiorców hurtowych i detalicznych zaliczamy: pasztetową wiejską, wątrobiankę, salceson czarnt, salceson ozorowy, krupnioki, polską podwędzaną. Jakość naszych wyrobów potwierdzona jest licznymi dyplomamami i certyfikatami m.in. na konkursie POLSKIEGO PRODUCENTA ŻYWNOŚCI w roku 2003,2004.

Naszym dużym sukcjesem jest otrzymanie nagrody HIT PUBLICZNOŚCI na polagrze - farm w poznaniu 2005. Ostatatnią nagrodą jaką zdobyliśmy jest nagroda w dziedzinie gospodarki za rok 2007. Największą jednak satysfakcją dla nas jest uznanie dla naszych wyrobów wsród klientów, którzy chętnie i ze smakiem odwiedzają nasze sklepy firmowe mieszczące się w Zblewie przy ul. Młyńskiej 9, w Starogardzie Gdańskim na osiedlu Konstytucji 3-Maja 2a, w Skórczu na pl. wolności 3 oraz w Gdańsku przy ulicy Kołobrzeskiej 42e. Dbając o dobro naszych klientów, nasz zakład spełnia wszystkie normy unijne w zakresie produkcji oraz posiada pozwolenie na sprzedaż wędlin i mięsa na terenie całego kraju oraz UE.

Zapraszamy wszystkich do naszych sklepw firmowych oraz do odwiedzin w naszej firmie, która otoczona jest mnóstwem zieleni i wysiącem kwiatów.

Tagi

hurtownia mięsa i wędlin pomorskie, mięso pomorskie, produkcja i sprzedaż wędlin, produkcja mięsa, przetwórstwo mięsa pomorskie, skup trzody pomorskie, sprzedaż hurtowa mięsa, ubojnia pomorskie, wieprzowina, wyroby z mięsa

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl