Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Spółka z o.o. S.K.

ul. Leszczyńska 28, 64-115 Święciechowa tfx. +48 (65) 533 08 03 tel. +48 (65) 528 72 68
Strona Internetowa: http://www.kaminiarz.pl  Wyświetlono: 7500
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (65) 533 08 03
fax: +48 (65) 533 06 93
www: http://www.kaminiarz.pl
e-mail: biuro@kaminiarz.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 20:00
Sobota 07:00 - 14:00

Opis firmy

Zakład Mięsno - Wędliniarski Kaminiarz to firma rodzinna, założona w 1989 roku przez Tadeusza Kaminiarza i syna Grzegorza. Pierwotnie byla to firma rzemieślnicza mająca swoją siedzibę w Lesznie, z jednym sklepem firmowym. Wraz z dynamicznym rozwojem zakładu, sieć sklepów firmowych znacznie wzrosła.
Uznanie marki, solidność i rzetelność firmy oraz zwiększająca się liczba klientów, przyczyniły się do intensywnego rozwoju, czego następstwem było w 1997 roku powstanie nowego zakładu na przedmieściach Leszna w miejscowości Święciechowa. Obecnie właścicielami firmy są Grzegorz i Dariusz Kaminiarz.
Zakład Mięsno - Wędliniarski Kaminiarz wyspecjalizował się w produkcji wędzonek, a dzienna sprzedaż wyrobów przekracza 40 ton. Produkty firmy sprzedawane są na terenie całego kraju.
Tradycja, charakter, doświadczenie, młoda i fachowa kadra kierownicza oraz wdrożony system jakości i higieny, pozwala firmie odnosić sukcesy w sprzedaży swoich wyrobów.
Wejście Polski do Unii Europejskiej oraz wzrastające zapotrzebowanie na wyroby inspiruje właścicieli do kolejnych inwestycji i wdrażania nowoczesnych technologii.

Tagi

Wędliny Wielkopolskie, Zakład Mięsny, Zakład Wędliniarski, Zakład Mięsno-Wędliniarskie, Kaminiarz, Zakład Mięsny Leszno, Wędliny Leszno, Boczki Wielkopolskie, Wędzonki, Wędliny, Boczek, krakowska, boczek wędzony, boczek parzony, szynka gotowana, szynka domowa, szynka wiejska, szynka wędzona, polędwica sopocka, schab, ogonówka, baleron, pieczenie, salceson, indyk, parówki

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl