Przetwórstwo Owoców i Warzyw "Laskol" P. Kolasa

ul. Wał Miedzeszyński 480a, 03-994 Warszawa tel. +48 (22) 671 66 79 tel. +48 (22) 672 16 86
Strona Internetowa: http://www.laskol.pl  Wyświetlono: 4026
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 672 16 86
www: www.laskol.pl
e-mail: laskol@op.pl

Opis firmy

Firma istnieje od 1980 roku i jest firmą rodzinną. Tradycja kunsztu przekazywana od dwóch pokoleń, wpływa korzystnie na dobrą jakość produktów i wysoki stopień zaufania w kontaktach z klientami.
Powodzenie nowych kierunków rozwoju firmy gwarantuje wnikliwa analiza rynku przez wysokowykwalifikowaną kadrę kierowniczą.

Duże zaplecze techniczne zapewnia regularne dostawy
i korzystne rabaty przy dużych ilościach. Firmowe laboratorium dba o stałe proporcje kompozycji smakowych, jednocześnie jest otwarte na nowe trendy
w sztuce kulinarnej.
Podstawową zasadą doboru surowców jest ich ekologiczne pochodzenie, co ma olbrzymi wpływ na jakość produktu finalnego. Estetyczne opakowania i eleganckie etykiety sugerują towar najwyższej jakości.

Tagi

przetwórstwo owoców, przetwórstwo warzyw, przetwórstwo owoców Warszawa, przetwórstwo warzyw Warszawa, przetwórstwo owoców i warzyw, przetwórstwo owoców i warzyw Warszawa, owoce, warzywa, ketchup, sałatka, papryka, śliwki, musztarda, chrzan, ogórki, ćwikła, szczaw, kapusta, buraczki, seler, majonez warszawski, pieczarki

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl