P.P.H. "CEZAB" Jerzy Ceglarek

ul. Gajowa 1, 43-211 Piasek tel. +48 (32) 211 46 82 fax. +48 (32) 448 40 94
Strona Internetowa: http://www.cezab.com.pl  Wyświetlono: 10551
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (32) 211 46 82
fax: +48 (32) 448 40 94
www: http://www.cezab.com.pl
e-mail: info@cezab.com.pl

Opis firmy

Firma CEZAB powstała w Tychach w 1989 roku. Dojrzewała w walce ze stanem przejściowym polskiej gospodarki przełomu lat dziewięćdziesiątych. Teraz ma swoje mocne miejsce w polskich realiach gospodarczych. Jest przedsiębiorstwem prywatnym. Jej pracownicy to doskonały i zgrany zespół fachowców. Działa w branży biurowo-szkolnej, ale też w innych ciekawych i dających niezłe perspektywy finansowe. Podstawowym materiałem do produkcji wyrobów są folie PVC pochodzenia krajowego i importowanego.

Cezab dzięki już wieloletniej działalności i sprzedaży własnych wyrobów ma dobrze rozwinięty dział handlowy i dział transportu. Utrzymuje kontakty z wieloma firmami i dla nich wykonuje usługi.

Wiedza, kontakty i doświadczenie firmy cezab pozwalają zawsze dobrze rozwiązywać wszelkie typowe i nietypowe zadania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Tagi

segregatory, obwoluta, okładka, okładki, okładki na podręczniki, segregator, skoroszyt, etui na karty magnetyczne, etui, teczka skoroszytowa, dowód rejestracyjny, PVC, teczki managerskie, teczki menadżerski, pwpw, wizytownik, sitodruk, okładki na dokumenty, notesy z wyposażeniem, producent artykułów biurowych, producent artykułów szkolnych, artykuły biurowe, wytwarzanie artykułów biurowych, materiały biurowe, teczki biurowe, dostawa artykułów biurowych, zeszyty, artykuły papiernicze

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl