Apostolicum Drukarnia Księży Pallotynów Prowincji Chrystusa Króla

ul. Wilcza 8, 05-091 Ząbki tel. +48 (22) 771 52 00 tel. +48 (22) 771 52 11
Strona Internetowa: http://www.apostolicum.pl  Wyświetlono: 6942
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 771 52 11
fax: +48 (22) 771 52 07
www: http://www.apostolicum.pl
e-mail: info@apostolicum.pl

Opis firmy

Początki wydawnictwa i drukarni w Ząbkach datuje się na rok 1972, kiedy to rozpoczęto wznoszenie nowych budynków, które w 1974 poświęcił kardynał Stefan Wyszyński. Nowa drukarnia stanowiła integralną część wydawnictwa „Pallottinum” z Poznania. Drukowano w niej mniejsze pozycje, zwłaszcza czasopisma, kalendarze, ulotki i broszury. W miarę upływu czasu, wzrastał potencjał drukarni i w 1984 roku uzyskała ona nazwę „Pallottinum II”. Sukcesywnie powiększano park maszynowy i kształcono fachowe kadry.

W obliczu nowych zadań apostolskich w 1993 r. Polską Prowincję Księży Pallotynów przekształcono w dwie (Prowincję Chrystusa Króla z siedzibą w Warszawie i Prowincję Zwiastowania Pańskiego z siedzibą w Poznaniu). Podzielono również wydawnictwo: - w Poznaniu pozostało „Pallottinum”, a w Ząbkach powstało nowe wydawnictwo pod nazwą „Apostolicum”. Dysponuje ono nowoczesną drukarnią i świadczy usługi w zakresie druku książek, czasopism, biuletynów, folderów, kalendarzy, pocztówek, plakatów do formatu B1. „Apostolicum” współpracuje z kilkudziesięcioma wydawnictwami i firmami, świadcząc im pełną gamę usług drukarskich i introligatorskich. Drukarnia „Apostolicum” to pełny profesjonalizm świadczonych usług, przede wszystkim doskonała jakość druku i oprawy, szybkość i terminowość oraz przystępne ceny.

Tagi

druk, druk offsetowy, druk cyfrowy, druk arkuszowy, CTP, Introligatornia, oprawa twarda, modlitewniki, kalendarze, Marki, Ząbki, Zielonka, mazowieckie, drukarnia, drukarnie, wydawnictwo, wydawnictwa

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl