"Druk-Ar" s.c. Drukarnia - Wydawnictwo Monika i Ariusz Adamczyk

ul. Mechaniczna 30, 67-200 Głogów tel. +48 (76) 834 19 88
Strona Internetowa: http://www.druk-ar.pl  Wyświetlono: 4954
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (76) 834 19 88
www: http://www.druk-ar.pl
e-mail: glogow@druk-ar.pl

Opis firmy

Powstaliśmy w 1982r. jako firma rodzinna. Rozwijający się w szybkim tempie zakład przeobraził się w spółkę Druk-Ar stale poszerzającą zakres swojej działalności. W 1994 roku rozpoczęliśmy nowy etap naszej działalności, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku utworzyliśmy Dział Wydawniczy. Wydaliśmy wiele pozycji książkowych znanych i niejednokrotnie nagradzanych autorów. Pomagaliśmy również w sprzedaży i promocji, organizując targi branżowe, wystawy oraz imprezy masowe. W niedługim czasie nasz zakład został poszerzony o kolejny dział - Dział Publikacji i Reklamy. Doprowadziliśmy do podpisania umowy z Urzędem Miasta Głogów, dotyczącej dzierżawy miejskich słupów ogłoszeniowych. Zawsze staraliśmy się aby nasze prace zostały wykonane na najwyższym poziomie zarówno edytorskim jak i technicznym.

Tagi

drukarnia dolnośląskie, druk dolnośląskie, drukarnia głogów, drukarnia polkowice, reklama głogów, reklama dolnośląskie, reklama polkowice, plakaty głogów, foldery głogów, ulotki głogów, teczki firmowe głogów

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl