Laser 3D

ul. Łużycka 17, 65-601 Zielona Góra tel. +48 (68) 451 44 66 fax. +48 (68) 451 44 67
Strona Internetowa: http://www.laser3d.pl  Wyświetlono: 11784
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (68) 451 44 66
fax: +48 (68) 451 44 67
www: http://www.laser3d.pl
e-mail: laser3d@laser3d.pl

Opis firmy

Firma Laser 3D powstala w listopadzie 2000r. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która wdrożyła technologię grawerowania wewnątrz szkla w Polsce. Mamy ogromne doświadcznie w grawerowaniu w każdym rodzaju szkła. Wiązka lasera pozwala na wygrawerowanie przepięknych kompozycji w 2D lub 3D bez naruszania zewnętrznej powierzchni szkła. Posiadamy największy w Polsce stół do grawerowania, co daje nam możliwość grawerowania nie tylko w bryłach szklanych ale także w dużych taflach szkła np. w blatach stolików, tablicach informacyjnych, w taflach szklanych, które są nowoczesnymi elementami aranżacji wnętrz.

Nasze wyroby to wspaniały sposób na promocję firmy, produktu, a także pomysł na niepowtarzalny, indywidualny prezent oraz stworzenie indywidualnego otoczenia w naszych biurach czy domach. Produkty nasze zachwycają  nie tylko pięknem, ale także niewiarygodnym sposobem wykonania.

Możemy tworzyć dowolne kompozycje, łącząc szkło płaskie ze szklanymi bryłami, z kamieniem, drewnem, plexi, srebrem. Posiadamy wyroby najwyższej jakości. Minimalna grubość szkła wynosi 4mm. Minimalny czas oczekiwania na szkło, którego nie posiadamy w ciągłej sprzedaży wynosi 35dni.

Szkło używane do grawerowania musi być pozbawione wszelkich wad wewnętrznych.

NIE OGRANICZAJ SWOJEJ WYOBRAŹNI!

Tagi

akcesoria reklamowe, architektura, grawerowanie, aranżacja, lampy, nagrobki, nagrody, papież, prezenty, szkło, zdjęcia, breloki, upominki, drzwi szklane, gadżety dekoracje, engrave, crystal, awards, advertising gifts, glass, keychains, photos, pope, souvenir

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl