ALWES Fabryka Mebli Tapicerowanych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Józefa Wybickiego 2, 62-020 Swarzędz tel. +48 (61) 818 16 17 fax. +48 (61) 818 16 04
Strona Internetowa: http://alwes.com.pl  Wyświetlono: 12737
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (61) 818 16 13
fax: +48 (61) 818 16 04
www: http://alwes.com.pl
e-mail: alwes@alwes.com.pl

Opis firmy

Firma Alwes istnieje na rynku mebli tapicerowanych od 1985 roku. W pierwszych latach swojej działalności, funkcjonowała jako jeden z wielu niewielkich zakładów tapicerskich położonych w okolicy Swarzędza a produkcja obejmowała niewielką ilość modeli mebli. 
   Od początku istnienia na rynku ambicją właściciela – Aleksandra Wesołowskiego były wysokiej jakości meble tapicerowane odróżniające się od konkurencji przede wszystkim wygodą.
Przez lata działalności, Alwes ugruntował swoją pozycję na rynku meblowym. Intensywny rozwój Firmy nie zmienił zasad jakimi kierował się Właściciel - wysoka jakość, wygoda i profesjonalizm. 
Starannie dobierana grupa specjalistów, czuwa nad tym, aby zapewnić najwyższy komfort oraz zagwarantować solidne i trwałe meble tapicerowane. 
Dbałość o detale i zaangażowanie jakimi są otaczane meble Alwes sprawiają, że Firma zyskała już duże uznanie wśród klientów. 

   Solidność, rzetelność i ciekawy design sprawiły, że w ofercie Alwes pojawia się coraz więcej nieprzeciętnych modeli w bogatej palecie kolorystycznej oraz urozmaiconym wzornictwie. 
Jakość mebli i profesjonalizm firmy Alwes zostały przyjęte z entuzjazmem na rynku krajowym i zagranicznym. 
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką i aktualną ofertą mebli tapicerowanych firmy Alwes.

Tagi

meble pokojowe, meble tapicerowane, meble ze skóry, meble nowoczesne, zestawy wypoczynkowe, sofy, meble klasyczne, producent mebli, meble od producenta, fabryka mebli tapicerowanych, fabryka mebli, fotele, meble, narożniki

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl