"Ulmar" ZPHU M. Buziałkowski

ul. Gdyńska 21, 62-028 Koziegłowy tel. +48 (61) 653 96 82
Strona Internetowa: http://ulmar.pl  Wyświetlono: 4571
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (61) 653 96 82
www: http://ulmar.pl
e-mail: biuro@ulmar.pl

Opis firmy

Firma Ulmar specjalizuje się w produkcji mebli sklepowych i magazynowych o konstrukcji metalowej. Od 1979 roku jest aktywnym uczestnikiem rynku, na którym posiada szerokie grono kontrahentów zarówno krajowych jak i zagranicznych.


Nasze atuty to:

Elastyczność
Firma wykształciła system ułatwiający produkcję elementów wyposażenia dokładnie dopasowanego dla potrzeb zamawiającego. Po przeprowadzeniu wstępnych analiz oraz opracowaniu szczegółów, Ulmar produkuje, a następnie wdraża konstrukcję dosłownie uszytą na miarę. Nawet niestandardowe produkty nie stanowią dla firmy szczególnego problemu.

Jakość oraz trwałość wyrobów Ulmar to źródło siły przedsiębiorstwa i jej sukcesów. Nowoczesna technologia wykorzystywana w produkcji zapewnia szybką i precyzyjną realizację zamówień przy stosunkowo niewysokich kosztach.

Dzięki zastosowaniu w produkcji maszyn numerycznych i sterowanych komputerowo (NC, CNC) jesteśmy wstanie zagwarantować olbrzymią precyzję i powtarzalność wykonywanych produktów. Nie ma to dla nas znaczenia, czy wykonujemy setki, czy tysiące tych samych elementów - będą zawsze takie same.

Tagi

meble sklepowe i magazynowe, meble sklepowe i magazynowe wielkopolskie, meble sklepowe, metalowe meble magazynowe, elelmenty wyposażenia sklepu, wyposażenie sklepu, wyposazenie sklepu wielkopolskie, regały, metalowe regały, półki, regały wielkopolskie, pólki wielkopolskie, eksponowanie towaru, eksponowanie towaru wielkopolskie, etażerki, ekspozytory, wielopozycyjne stelaże na prasę, stojaki, stojaki obrotowe, kosze, zawieszki, meble na zamówienie, wyposażenie sklepu na zamówienie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl