DRAGON Gąsiorowska Maria. Gąsiorowski Piotr Sp. J.

ul. Elektoralna 19a/27, 00-137 Warszawa tel. +48 (22) 654 15 54 fax. +48 (22) 652 34 81
Strona Internetowa: http://www.dragon-art.com.pl  Wyświetlono: 17825
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 654 15 56
fax: +48 (22) 652 34 81
www: http://www.dragon-art.com.pl, http://manufakturadragon.pl
e-mail: dragon@dragon-art.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

O NAS

Od kilkunastu lat nie ustajemy w dążeniu do osiągnięcia perfekcji w tworzeniu galanterii skórzanej, która w myśl przyjętej przez nas zasady wyróżnia się tyleż funkcjonalnością i niezawodnością co pięknem i elegancją. Dziś już wiemy jak sprawić by posiadacz wyrobu ze znakiem DRAGON był nim usatysfakcjonowany. Sekret kryje się w umiejętności wydobycia i podkreślenia wszelkich walorów w jakie obfituje naturalna skóra. Atrakcyjna stylistyka, precyzyjne szycie, właściwy dobór elementów metalowych, słowem dbałość o każdy szczegół - oto nasza recepta na dobry produkt. Fakt powstawania wyrobów marki DRAGON w Polsce jest dla nas szczególnym powodem do dumy. Produkcja w Polsce daje też nieograniczone możliwość uwzględniania sugestii Klientów, przez co mają oni swój udział w kreowaniu wizerunku naszych produktów.

Tagi

galanteria skórzana, wyroby ze skóry, wyroby skórzane, portfele, etui, saszetki, teczki, aktówki, organizery, Warszawa, mazowieckie, DRAGON, teczki skórzane, kosmetyczki, portfele skórzane, etui na karty, etui na klucze, etui na długopisy, torby skórzane, torby, aktówki skórzane, organizery skórzane, saszetki skórzane, etui na okulary, portmonetki, portmonetki skórzane, etui na wizytówki, kuferki, kuferki skórzane, etui na karty kredytowe, saszetki do paska, etui na papierosy, etui na pióro, etui na cygaro, etui na paszport, etui na dokumenty, portfel podkówka

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl