KOBRA Grzegorz Klimas

ul. Cześnikowska 30, 60-330 Poznań tel. +48 (61) 867 22 72
Strona Internetowa: http://www.kobra.poznan.pl  Wyświetlono: 8618
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (61) 867 22 72
www: http://www.kobra.poznan.pl

Opis firmy

Firma Prywatna KOBRA powstała w 1992 roku, jako jedna z pierwszych agencji reklamowych w Wielkopolsce, dostarczających gadżety reklamowe.

  • Od 1996 przy naszej firmie działa drukarnia specjalizująca się w nadrukach na wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych. Wykonujemy nadruki techniką sitodruku, tampodruku i druku transferowego.
     
  • Nasz dział produkcyjny proponuje państwu smycze reklamowe wg. własnego projektu.
     
  • W naszym sklepie (wkrótce start) można zakupić zestawy reklamowe odpowiednie dla Państwa firmy.
     
  • Na naszej stronie znajdziecie Państwo ofertę zarówno dla małych jak i dużych firm, będziecie mogli zamówić nawet pojedyńcze artykuły reklamowe np. kubek czy koszulkę wykonaną specjalnie na imprezę firmową.

Tagi

Aluminiowa latarka, artykuły reklamowe, battlefield 1942, bluzy reklamowe, breloki reklamowe, budzik podróżny, budzik reklamowy, Card Drive, czapka baseballowa z nadrukiem, etui na klucze, etui na telefon, filiżanki do kawy, gadżety, Gadżety reklamowe, kalendarz na biurko, kobra, komplet długopisów, komplet świeczek, Komplet zapachowy, koszulki reklamowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl