"Mikodruk-Computer" S.C. Jacek i Sylwia Mikołajczyk

ul. Ptolomeusza 23, 62-800 Kalisz tel. +48 (62) 768 32 80 tel. +48 (62) 768 32 81
Strona Internetowa: http://www.mikodruk.pl  Wyświetlono: 9838
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (62) 753 01 81 - Marketing
fax: +48 (62) 753 59 51
www: http://www.mikodruk.pl
e-mail: mikodruk@mikodruk.pl - Marketing, grafik@mikodruk.pl - Grafik, ksiegowosc@mikodruk.pl - Księgowość

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma Mikodruk Computer s.c. jest zakładem poligraficznym z długoletnią tradycją (działa na rynku od 1997 r.). Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na oferowanie klientom wysokiej jakości druku metodami:
offset-, sito- i tampondruku.                                           

W skład drukarni wchodzi:  druk na arkuszowych maszynach offsetowych w formacie B3 i B2 (cztero-, dwu- i jednokolorowych z dodatkiem lakieru offsetowego lub dyspersyjnego). Posiadamy specjalistyczną maszynę do zadruku składanki komputerowej(w różnych kombinacjach calowych i składkowych) oraz automat do zadruku gotowych kopert od C6 do B4 w pełnym kolorze. Dział introligatorni został wyposażony tak aby umożliwiał nam samodzielną oprawę bez potrzeby zlecania prac   podwykonawcom.

W skład introligatorni wchodzi:
linia do oprawy zeszytowej płaskiej i z oczkami, linia do foliowania na gorąco, oprawa klejona, maszyna sztancująca, falcerka, bigówki i inne.

Usługi wykonywane dodatkowo:                                                                                                                                        lakierowanie UV, perforowanie, numerowanie, personalizacja na dowolnych formularzach i listach,sortowanie, pakowanie,doklejanie próbek.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszerzyliśmy zakres usług o artykuły promocyjne z nadrukiemi grawerem typu:breloki,długopisy,ołówki,otwieracze,smycze, torby reklamowe foliowe i papierowe z logo klienta, kubki szklane, wyroby porcelitowe i wiele innych materiałów ułatwiających promowanie oraz reklamę firmy.                                    Nowością w naszej ofercie są  wydruki cyfrowe, wielkoformatowe i tworzenie stron www.

Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam stworzyć niepowtarzalne akcje promocyjne, które przekładają  się na wspólny sukces.

Nasze studio graficzne i fotograficzne jest do Państwa dyspozycji.

 

OFERTA KALENDARZY:

http://www.ofertakalendarzy.pl/

KATALOG ARTYKUŁÓW REKLAMOWYCH:

http://www.m-collection.tiphost.net/index.php?lang=pl&vkey=2ed08c995a25

KATALOG GALANTERII:

http://www.mikodruk.galanteria.net/pl

Tagi

etykiety, teczki, ulotki, foldery, koperty, gadżety reklamowe z nadrukiem, druki, offset, wizytówki, kalendarze, galanteria, artykuły reklamowe, sitodruk, tampondruk, introligatorstwo, sortowanie, pakowanie, doklejanie próbek, artykuły promocyjne z nadrukiemi grawerem, breloki, tworzenie stron www, druk cyfrowy, druk wielkoformatowy, akcje promocyjne, organizacja koncertów, koncerty muzyczne, organizacja festiwali, organizacja dni miasta, organizacja wieczorów autorskich, organizacja wieczorów kabaretowych, organizacja imprez

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl