"Nowatex" Zakład Produkcyjno-Handlowy

ul. Niciarniana 2/6, 92-208 Łódź tfx. +48 (42) 678 56 93 gsm. +48 502 415 666
Strona Internetowa: http://www.nowatex.pl  Wyświetlono: 2259
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (42) 678 56 93
www: http://www.nowatex.pl
e-mail: nowatex@nowatex.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Oferowana przez nas odzież jest sprawdzona pod względem funkcjonalności i jakości przez wiele Agencji Ochrony Mienia i nie tylko w Łodzi, ale i we Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy, Szczecinie. Wykonujemy odzież m.in. dla takich firm jak: ISP IMPEL, STEKOP, INWEMER, dla Straży Muzealnej Pałacu w Wilanowie, oraz wielu innych.

      Tkaniny z których wykonujemy naszą odzież to produkt o specjalnym przeznaczeniu, posiadający certyfikaty jakości.

      Wzory, które proponujemy to zarówno odzież typu military, jak i świetnie spełniajęce swoje przeznaczenie ubiory o nowoczesnym kroju, wykonane z dobrych tkanin krajowych.

      Proponowane modele są tylko naszymi propozycjami, a ostateczny ich wygląd, wykończenie i rodzaj tkaniny uzależnione są od Państwa potrzeb, które mogą ulegać dowolnym zmianom, na przykład: rozmieszczenie i kształt kieszeni oraz rodzaj zapięć.

      Szyte przez nas ubiory uzupełniamy także nadrukami, sporządzonymi sitodrukiem lub haftem. Proponujemy również emblematy wykonane ręcznymi technikami, zgodnie z Państwa firmowym logo.

      Zamówienia przyjmujemy pocztą bezpośrednio w firmie, telefonicznie lub przez internet. Realizacja zamówień trwa od 1-go tygodnia do max. 3 tygodni, w zależności od wielkości zamówienia. Wysyłka realizowana jest przez pocztę lub spedycję.

      Oferujemy również pomoc w wykonaniu emblematów i naszywek firmowych metodą haftu lub sitodruku. Jesteśmy w stanie wykonać również każdy inny model odzieży nie wymieniony wyżej dostosowując się do Państwa życzeń i projektów.

Tagi

nadruk na koszulkach, mundury, producnt smyczy reklamowych w łodzi, nadruk na tkaninach, kamizlki taktyczne, producent umundurowania, umundurowanie łódź, banery, smycze reklamowe, nadruki sublimacyjne łódź, gadżty reklamowe łódź, l-banery łódź, flagi, t-shirty w łodzi, reklama Łódź

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl