Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjno Handlowe L Bud

ul. Bory 48, 41-500 Będzin tel. +48 (78) 141 09 22
Strona Internetowa: http://www.gratismania.pl  Wyświetlono: 7263
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (78) 141 09 22
www: http://www.gratismania.pl
e-mail: info@gratismania.pl

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Gratismania.pl to sklep internetowy, który dostarczy Tobie i Twojej Firmie artykuły reklamowe, które na pewno wspomogą każdą Twoją akcje marketingową.Już nie musisz przeglądać katalogów ani setek zdjęć, opisów czy stron internetowych, aby znaleźć wyjątkowy artykuł reklamowy. Wystarczy że napiszesz nam o profilu swojej działalności, o swoich klientach i ich upodobaniach, a my wybierzemy i doradzimy wyjątkowe gadżety z logo dla Twojej firmy. Gratismania.pl oferuje produkty najwyższej jakości, wybrane z wielu dostępnych na naszym rynku w super konkurencyjnych cenach! Aby zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów proponujemy im znakowanie upominków reklamowych różnymi metodami. Gratismania.pl zaprasza do współpracy, życząc udanych zakupów!

Tagi

gażdety reklamowe, agencja reklamowa, sprzedaż artykułów reklamowych, artykuły sportowe, zestawy do wina, akcesoria samochodowe, odzież reklamowa, artykuły piśmiennicze, akcesoria biurowe, breloki, upominki reklamowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl