Hurtownia Balonów "Impra" Anna Rozalew

ul. Szosa Bydgoska 86 86, 88-180 Złotniki Kujawskie tel. +48 (52) 351 73 74 tel. +48 (60) 632 94 85
Strona Internetowa: http://www.impra-balony.one.pl  Wyświetlono: 6315
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (60) 632 94 85
www: http://www.impra-balony.one.pl
e-mail: impra-balony@neostrada.pl

Opis firmy

Firma istnieje od 1995 roku i zajmuje się sprzedażą balonów gumowych i foliowych, zabawek dmuchanych oraz gadżetów świecących i wiatraczków.

 

Postanowiliśmy wyjść na przeciw potrzeb naszych klientów i na początku 2007 roku otworzyliśmy hurtownię. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie na ślub, wesele, bal, urodziny, party - od balonów poprzez confetti, serwetki, świeczki, czapeczki, trąbki, girlandy, maski, peruki, stroje karnawałowe, dekoracje weselne na samochód i sale, etykiety na alkohole, plansze weselne a wszystko to w cenie IMPORTERA

 

Zajmujemy się również dekoracjami z balonów. W ofercie posiadamy balon wybuchowy. Obsługujemy imprezy firmowe, festyny, pikniki. W swojej ofercie posiadamy również trampolinę dla dzieci do wypożyczenia oraz nową zjeżdżalnię SEA SLIDE z delfinami.

Nasz sklep internetowy będzie stale modyfikowany aktualnymi ofertami. W hurtowni posiadamy znacznie większy asortyment gdzie serdecznie zapraszamy również klientów indywidualnych.

Przy zakupach hurtowych balonów gumowych, foliowych, zabawek dmuchanych, wiatraczków oferujemy ceny importera.

Przy innym asortymencie udzielamy indywidualnych rabatów dostosowanych do wielkości zamówienia.

Tagi

artykuły weselne, balony foliowe, balony gumowe, dekoracje, dmuchańce, etykiety na alkohol, ozdoby, ozdoby na tort, stroiki na sale i samochód, wiatraki

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl