Wyświetlono: 2965
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 601 489 897
www: www.maximobil.pl
e-mail: maximobil@maximobil.pl

Opis firmy

Firma nasza od 1999 r. świadczy usługi motoryzacyjne w zakresie elektroniki, mechaniki i kompleksowej obsługi samochodów.

Staramy się zawsze oferować możliwie niskie ceny, za każdym razem mając na uwadze wysoką jakość wykonywanych usług jak i oczekiwania naszego klienta. Dążąc do realizacji tych celów nasz serwis świadczy pełen zakres usług w dziedzinie napraw samochodów każdej marki.

Serwis Maxi Mobil dysponuje sześcioma podnośnikiami i jednym miejscem do montażu alarmów, zestawów głośnomówiących itp. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra usunie większość usterek jakie występują w waszych samochodach.

Bardzo dużym udogodnieniem dla naszych stałych klientów jest odbiór samochodu w celu dokonania naprawy i dostarczenie go podwskazany adres. W większości przypadków usługa ta jest bezpłatna.

Tagi

mechanika, elektryka, diagnostyka, klimatyzacja, geomertia zbieżności, serwis opon, alarmy, blokady, montaż zestawów głośnomówiących

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl