"Karibu-Gmm"

ul. Górnickiego 3, 31-222 Kraków tfx. +48 (12) 415 65 54
Strona Internetowa: http://www.karibu-gmm.pl  Wyświetlono: 14233
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (12) 415 65 54
www: http://www.karibu-gmm.pl
e-mail: info@karibu-gmm.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Formy płatności

  • gotówka

Opis firmy

Jesteśmy firmą inżyniersko-handlową działającą w branży chłodnictwa, automatyki i aparatury kontrolno-pomiarowej. Będąc autoryzowanym dystrybutorem firmyDANFOSS, która należy do światowej czołówki producentów wytyczających kierunki rozwoju techniki, możemy zaoferować szeroką gamę wyrobów tego koncernu.
 

Mamy również w ofercie wyroby innych znakomitych firm, takich jak SIEMENS, JOHNSON CONTROLS, BITZER, ALFA LAVAL. Oferowane przez nas wyroby znajdują zastosowanie w przemyśle, budownictwie, w obiektach i instalacjach handlowych, biurowych i komunalnych, a ich wysoka jakość jest gwarancją długotrwałej i niezawodnej pracy instalacji.
 

Nasi inżynierowie zajmujący się sprzedażą zapewniają fachową pomoc w zakresie doboru, instalacji i obsługi oferowanych urządzeń. Nie unikają również sytuacji, w których klient wymaga doboru i skompletowania urządzeń do określonej instalacji.
 

Pośród naszych klientów, obok firm serwisowych i instalacyjnych, są również zakłady produkcyjne przemysłu od ciężkiego do spożywczego.

Tagi

sprężarki spiralne, falowniki, termostaty, węzły cieplne, elektrozawory, przetworniki ciśnienia, zawory rozprężne, węzły cieplne kompaktowe, sterowniki Danfoss, armatura Danfoss, sprężarki Danfoss, przepustnice, przepływomierz, sprężarki do pomp ciepła, sterowniki chłodnicze, komponenty Adap-Kool

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl