Projektowanie Maszyn W. Pietrzyk i P. Żabiński Sp. J

ul. Starowiejska 65a, 80-534 Gdańsk tel. +48 (58) 343 08 20 tel. +48 (58) 522 07 69
Strona Internetowa: http://www.pm.gda.pl  Wyświetlono: 2941
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (58) 522 07 69
www: www.pm.gda.pl
e-mail: pm@pm.gda.pl

Opis firmy

Opis firmy:

Projektowanie Maszyn - W. Pietrzyk P. Żabiński z Gdańska powstała i działa na rynku od 1995 roku. Jej założycielami i właścicielami są dwaj absolwenci Politechniki Gdańskiej, specjaliści w dziedzinie mechaniki i budowy maszyn z długoletnim doświadczeniem w przemyśle. W pierwszym etapie firma zajmowała się tworzeniem nowych technologii, sprzedażą projektów maszyn i urządzeń według zamówień klientów oraz nadzorem nad ich wdrażaniem do produkcji.

Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom rynku, zaczęliśmy samodzielnie realizować własne projekty konstrukcyjne i dostarczać klientom gotowe urządzenia "pod klucz" wraz z opracowaną technologią. Nasza firma wykonuje urządzenia jednostkowe i krótkoseryjne na indywidualne zamówienia, zajmuje się również modernizacją i automatyzacją już istniejących maszyn i urządzeń, uwzględniając warunki i potrzeby klienta.

Wśród odbiorców naszych maszyn i rozwiązań jest wiele firm w Polsce, na terenie całego kraju, a także za granicą. W swoim kilkuletnim dorobku dopracowaliśmy się również autorskich projektów na nowatorskie urządzenia, głównie w zakresie automatyzacji i kontroli produkcji. Obecnie nasze usługi obejmują projektowanie i wykonanie kompleksowych, wielostanowiskowych linii produkcyjnych i montażowych wraz z oprzyrządowaniem opartym na najnowszych technologiach.


Zapraszamy do współpracy.
 

Tagi

maszyny przemysłowe, budowa maszyn, systemy wizyjne, testery, urządzenia produkcja, dozowanie, modernizacja urządzeń, urządzenia specjalne, maszyny specjalne, maszyny stolarskie, automatyzacja montażu, stanowiska montażowe, automatyka, projektowanie maszyn, pomorskie, Gdańsk

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl