"Anitech" Sp.zo.o.

ul. Piłsudskiego 64c, 10-450 Olsztyn tel. +48 (89) 533 50 98 tel. +48 (89) 534 13 84
Strona Internetowa: http://www.anitech.pl  Wyświetlono: 4370
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (89) 534 13 84
www: www.anitech.pl
e-mail: aniteach@anitech.pl

Opis firmy

Anitech Sp. z o.o. zajmuje obecnie czołową pozycję wśród dystrybutorów materiałów  budowlanych na rynku warmińsko- mazurskim.

Oferujemy najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe. Proponujemy Państwu produkty znanych polskich i zagranicznych marek. Na bieżąco poszerzamy naszą ofertę o ukazujące się nowości przez co w konkurencyjny sposób wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. Szeroki asortyment i korzystne ceny w połączeniu z poradą wykwalifikowanych pracowników to gwarancja udanych zakupów.

TRANSPORT

Dysponujemy kilkoma rodzajami samochodów transportowych o zróżnicowanej ładowności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dostawę materiałów wprost na miejsce inwestycji.

Tagi

materiały budowlane, kleje, farby, styropian, cement, płyty gipsowe, wełna, papa, pustak, cegły, wapno, chemia budowlana, lakiery, materiały izolacji termicznej, materiały instalacyjne, materiały izolacji wodochronnej, płytki ceramiczne akcesoria łazienkowe, sucha zabudowa wnętrz, pokrycia dachowe, narzędzia

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl