"ATAR" Sp. z o.o.

ul. Mazańcowice 57, 43-391 Mazańcowice tel. +48 (33) 815 91 96 fax. +48 (33) 815 63 47
Strona Internetowa: http://www.atar.com.pl  Wyświetlono: 7990
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (33) 815 91 96
fax: +48 (33) 815 63 47
www: http://www.atar.com.pl
e-mail: poczta@atar.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek - 17
Sobota 8 - 13

Formy płatności

 • gotówka
 • przelew

Opis firmy

Firma "ATAR" działa na rynku Podbeskidzia już od 1999r.

Początkowo skupiliśmy się na zaopatrywaniu odbiorców detalicznych i hurtowych tylko w dachówkę betonową firmy „Euronit”.

Dzięki dużemu nakładowi pracy i zaangażowaniu pracowników zaowocowało to wypracowaniem w 2002, 2003, 2004, 2005 i 2006 roku „Złotego Gąsiora”, czyli I miejsca w sprzedaży tej dachówki w Polsce.

Stopniowo, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań współczesnego rynku poszerzyliśmy swoją ofertę o: dachówkę ceramiczną, materiały ścienne, rynny PCV, systemy kominowe, okna dachowe, papy, gonty bitumiczne, kostkę brukową i wiele innych materiałów budowlanych, o które możecie Państwo pytać w naszych oddziałach w:

 • Mazańcowicach 57 k/Bieska-Białej - tel 033/815-61-64
 • Cieszynie ul.Stawowa 91 - tel. 033/8522558

gdzie miły i stale dokształcający się personel służy Państwu pomocą i radą.

Wciąż się rozwijamy; zapraszamy więc producentów materiałów budowlanych o składanie swoich ofert, a hurtownie i wykonawców, którzy chcą poszerzyć swój asortyment o kontakt.Jeżeli potrzebują Państwo odpowiedzialnego przewoźnika, którego dewizą jest bezpieczeństwo i jakość, powinni Państwo zaufać właśnie nam.

Firma "ATAR" świadczy usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego oraz spedycji. Gwarantujemy dokładność i profesjonalizm działania, szybką i sprawną realizację zleceń, indywidualnie podejście do każdego klienta, rzetelność i niezawodność powierzonych nam zleceń. To wyjątkowe atuty naszej firmy, które możemy Państwu gwarantować.

Celami naszej firmy są:

 • stały rozwój i zadowolenie klienta z wykonywanych przez nas usług,
 • współpraca ze stałymi klientami,
 • wychodzenie naprzeciw klientom,
 • pozyskiwanie nowych klientów,

Proponując Państwu współpracę oferujemy do dyspozycji nasz własny tabor. Posiadamy:

 • ciągniki siodłowe marki MAN, wszystkie samochody spełniają europejskie normy ekologiczne EURO 4,
 • wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system nawigacji satelitarnej GPS, dzięki któremu możemy na bieżąco monitorować realizację przewozów.
 • naczepy o ładowności 24 tony, 33 europalety, naczepy standardowe i megi, które są odpowiednio wyposażone do przewożenia ładunków: szczelna plandeka, czysta i sucha podłoga, pasy mocujące, listwy zabezpieczające.
 • samochody ciężarowe marki MAN z HDS.

Każdy pojazd wykonujący przewozy międzynarodowe posiada licencję uprawniającą do wykonywania międzynarodowego transportu drogowego oraz wszelkie niezbędne badania techniczne.

Przewozy realizujemy zgodnie z wymogami konwencji CMR oraz instrukcji zleceniodawcy.

Każdy pojazd posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika.

Zlecenia realizowane są przez grupę doświadczonych spedytorów, władających kilkoma językami, którzy poprzez personalne zaangażowanie się w sprawy klienta, potrafią zapewnić wysoka jakość usług. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przesyłki i sprawną organizację procesu transportowego na każdym jego etapie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Tagi

austrotherm, atar, euronit, kominy, Brata, isover, dachy, velux, fakro, nicoll, marley, koramic, blachy trapezowe, dachówki, dachówki cementowe, dachówki ceramiczne, ogród, okna dachowe, systemy dociepleń, wykończenie, ściany, prodach, dobroplast, farby KABE, transport HDS, transport krajowy, transport międzynarodowy, kostka brukowa Semmerlock

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl