Skiffy FPFP Sp. z o.o.

ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź tel. +48 (42) 637 24 19 tel. +48 (42) 637 24 31
Strona Internetowa: http://www.skiffy.com  Wyświetlono: 4662
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (42) 637 24 31
www: http://www.skiffy.com
e-mail: skiffypl@skiffy.com

Opis firmy

Skiffy jest producentem oraz dystrybutorem niewielkich plastikowych i metalowych elementów o szerokim zastosowaniu w wielu dziedzinach i gałęziach przemysłu.

Nasze produkty i usługi dostępne są na całym świecie dzięki lokalnym punktom dystrybucji w Wielkiej Brytanii (Wombourne), Francji (Strasbourg), Holandii (Amsterdam), Niemczech (Haan) oraz w Południowej Afryce (Pretoria). W 2007 roku rozpoczął działalność oddział w Polsce (Łódź). Poza tym w wielu innych krajach markę Skiffy reprezentują niezależne firmy handlowe i dystrybucyjne.

Skiffy jest częścią grupy Filtrona plc, wraz z Alliance Plastics i MSI, które dostarczają artykuły zabezpieczające i wykończeniowe do obu Ameryk, oraz z Moss Plastics, zaopatrującą w te same produkty klientów w Europie.Tagi

części plastikowe i metalowe, produkty metalowe, nakrętki, podkładki, mocowania, łożyska ślizgowe, kapturki i zaślepki, produkty elektroniczne, produkty wykończeniowe, tulejki izolujące, akcesoria do kabli, przepusty i dławnice, akcesoria wystawiennicze, akcesoria do węży hydraulicznych, nóżki i stopki buforujące, pokrętła i uchwyty, nity, przylepce

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl