IOW SERVICE sp. z o.o.

ul. Lubińska 1c, 59-222 Kochlice tel. +48 (76) 852 21 17 tel. +48 (76) 852 21 18
Strona Internetowa: http://www.iow.pl  Wyświetlono: 2733
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (76) 852 21 18
fax: +48 (76) 852 21 19
www: http://www.iow.pl
e-mail: service@iow.pl

Opis firmy

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem napędów jezdnych, przekładni mechanicznych, hydrauliki siłowej, systemów chłodzenia i technologii filtracji na Europę Wschodnią i Centralną. Spółka IOW została założona w 1993 roku i szczyci się długą współpracą z dostawcami i klientami. Nasi partnerzy i dostawcy są liderami znanymi na całym świecie.

Nasi klienci od małych lokalnych po wielkie światowe firmy są głównie producentami w sektorach inżynierii mechanicznej, maszyn budowlanych, kopalnianych, rolniczych, przemysłu morskiego, kolejowych, przenośnikowych, pojazdów ciężarowych, autobusów itp. Dostarczamy zarówno nowe rozwiązania jak i zapewniamy serwis, oraz części zamienne dla naszych klientów. W naszych magazynach utrzymujemy duże stany magazynowe zarówno dla producentów OEM`s jak i innych klientów.

Tagi

hydraulika siłowa, napędy, przekładnie, przekładnie przemysłowe, silniki wysokoprężne, mosty, cięgna sterujące, łańcuchy śniegowe, łańcuchy śnieżne, łańcuchy ochronne, łańcuchy trakcyjne, RUD CENTRAX, SPICER, CENTA, serwis zespołów, testowanie zespołów

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl