Wyświetlono: 6172
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (58) 664 87 09
www: http://www.neptun.itv.pl
e-mail: biuro@neptun.itv.pl

Opis firmy

W styczniu 1989 r. w odpowiedzi na stale rozwijający się rynek prac podwodnych, w oparciu o wyłącznie polski kapitał, powstał Zakład Usług Podwodnych i Hydrotechnicznych NEPTUN. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem naszej firmy jest wszechstronna obsługa na najwyższym poziomie projektów podwodnych oraz hydrotechnicznych na terenie całej Europy.

Wysoko wykwalifikowana kadra pozwala na profesjonalne  realizowanie powierzonych zadań z zakresu projektu i wykonawstwa zagadnień podwodnych i hydrotechnicznych. Dzięki zatrudnieniu w firmie doświadczonych pracowników, w tym absolwentów Wydziału Budownictwa Wodnego i Morskiego Politechniki Gdańskiej, zawodowych nurków, naszej wiedzy i wieloletniej praktyce oraz posiadanemu specjalistycznemu sprzętowi zapewniamy Państwu wykonanie wszelkich prac hydrotechnicznych na najwyższym poziomie i zawsze na czas.

Tagi

prace sondażowe, prace podwodne, prace nurkowe, prace hydrotechniczne, ocena stanów budowli hydrotechnicznych, hydrotechnika, filmowanie studni głębinowych, roboty hydrotechniczne, roboty nurkowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl