Przedsiębiorstwo "Interwit"

ul. Wenus 73, 80-299 Gdańsk tel. +48 (58) 340 31 00 gsm. +48 502 522 408
Strona Internetowa: http://www.interwit.pl  Wyświetlono: 6004
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (58) 340 31 00
fax: +48 (58) 340 31 04
www: http://www.interwit.pl
e-mail: interwit@interwit.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Na polskim rynku działamy od 1990 r. Specjalizujemy się w budowie sieci i instalacji gazowych, wodnych i cieplnych. Od kilku lat zajmujemy sie również projektowaniem sieci i instalacji sanitarnych.
Ze względu na bardzo dużą odpowiedzialność, z jaką wiąże się prowadzona przez nas działalność, zatrudniamy najlepszych fachowców i wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Oferujemy Państwu jakość potwierdzoną certyfikatem systemu zarządzania jakośćią ISO 9001:2001 oraz certyfikatem Urzędu Dozoru Technicznego.

Od kilku lat projektujemy sieci gazowe, wodne i cieplne. Realizujemy przedsiewzięcia projektowe o dużej skali, które wymagają nie tylko doskonałej wiedzy technicznej, ale również umiejętności organizacji prac projektowych, z uwagi na fakt, iż wymagają one szregu uzgodnień z instytucjami, uzyskania wielu decyzji, a takze konsultacji z odbiorcami gazu, których nierzadko jest kilkuset.

Nasi projektanci specjalizuja się również w projektowaniu instalacji gazowych i grzewczych.

Budową gazociągów, wodociągów i ciepłociągów zajmujemy się od 1990 r. Wybudowane przez nas rurociągi dostarczają media do tysiaca odbiorców na terenie całej Polski.
Naszą firmę charakteryzuje kompleksowa i fachowa realizacja zleceń. Wiemy ile kosztuje Państwa czas, dlatego swoje usługi wykonujemy kompleksowo. Jeśli klient wybiera naszą firmę, zapewniamy mu wykonanie projektu wraz z uzyskaniem wymaganych prawem decyzji, wykonanie zaprojektowanej instalacji oraz przygotowanie komlpetnej dokumentacji odbiorowej.

Tagi

gazociągi, wodociągi, modernizacja wodociągów, modernizacja gazociągów, instalacje gazowe, instalacje grzewcze, ciepłociągi, projektowanie instalacji, projektowanie sieci gazowych, sieci cieplne, sieci gazowe, sieci wodne, rurociągi, instalacje wewnętrzne, system nawadniania ogrodów, zakładanie instalacji hydraulicznych, nawadnianie, brukarstwo, usługi wodno-kanalizacyjne

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl