HATEK Janusz Zaręba Sp.J.

ul. Tartaczna 71, 06-102 Pułtusk tel. +48 (23) 692 77 31 fax. +48 (23) 692 77 32
Strona Internetowa: http://www.hatek.com.pl  Wyświetlono: 18170
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (23) 692 77 31
fax: +48 (23) 692 77 32
www: http://www.hatek.com.pl
e-mail: hatek@hatek.com.pl, jazar@hatek.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 16:00
Poniedziałek - Piątek Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie wizyt

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

AUTORYZOWANY ZAKŁAD PREFABRYKACJI DRENIANYCH KONSTRUKCJI DACHOWYCH ŁĄCZONYCH PŁYTKAMI KOLCZASTYMI W SYSTEMIE MITEK
Wykonujemy domy energooszczędne w technice szkieletu drewnianego.
Konstrukcje dachowe, hale, wiaty, ujeżżalnie itp.
Technologia którą stosujemy pozwala na szerokie zastosowanie w obiektach budownictwa mieszkaniowego, inwentarskiego, w powstawaniu obiektów handlowo - usługowych, budynków magazynowo - składowych tj. hale, wiaty, magazyny, stodoły, stajnie i ujeżdżalnie dla koni. Stosowanie tej technologii daje duże możliwości : zaprojektowanie drewnianej konstrukcji nośnej dachów o rozpiętości do 26 m bez podpór pośrednich, możliwość wykorzystania pasa dolnego jako stropu czy stworzenie przestrzeni użytkowej na poddaszu.

Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, utrzymujące ścisłą współpracę z projektantami obiektów. Nasi konstruktorzy wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, na podstawie danych otrzymanych od architekta określają kosztorys wykonania i montażu konstrukcji. Projektant obiektu otrzymuje od nas bezpłatnie dokumentację konstrukcji dachu jak też reakcje podporowe do dalszych prac projektowych nad budynkiem. Koszt wykonania dokumentacji obliczeniowej, niezależnie od zamówienia na wykonanie zlecenia, jest po naszej stronie.


Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wykwalifikowaną kadrę.Posiadamy dwie suszarnie o przyspieszonym cyklu suszenia tarcicy, drewno impregnujemy metodą zanurzeniową w środku zapobiegającym działaniu ognia,grzybów i owadów. Naszym klientom zapewniamy również transport i montaż wiązarów, dysponujemy prasą przenośną do montowania wiązarów wielkogabarytowych na placu budowy.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej firmy, chętnie pokażemy nasz zakład, produkcję w toku,odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości.Nasi konstruktorzy służąc fachową poradą, zaprezentują szerokie możliwości stosowania konstrukcji drewnianych łaczonych na płytki kolczaste. Miło nam będzie gościć Państwa pod naszym dachem.

Tagi

konstrukcje dachowe, prefabrykowane konstrukcje, więźba dachowa, produkcja więźby dachowej, prefabrykowane konstrukcje dachowe z litego drewna, Suszenie tarcicy, Transport wiązarów, budownictwo mieszkaniowe, nadbudowy na płaskich dachach, hale przemysłowe, szalunki do betonowych mostów, obiekty rolnicze, Wiązary ramowe, Dekarstwo, Dachy konstrukcje dachowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl