"Winda" Sp.j. Zakład Elektromechaniki Dźwigowej

ul. Gołężycka 26, 61-357 Poznań tel. +48 (61) 879 63 10
Strona Internetowa: http://www.winda.poznan.pl  Wyświetlono: 5992
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (61) 879 63 10
www: http://www.winda.poznan.pl
e-mail: winda.poznan@op.pl

Opis firmy

Firma WINDA S. J. powstała w 1990 roku po likwidacji Zakładu Montażu Dźwigów w Poznaniu działającego w ramach Kombinatu Dźwigów Osobowych ZREMB - Warszawa. Firma posiada solidne podstawy finansowe, oraz duży profesjonalizm oparty na dwudziestoletnich doświadczeniach ludzi pracujących w tej branży.

Dzięki zaangażowaniu kadry kierowniczej, jak i bezpośrednio produkcyjnej możliwy był dynamiczny rozwój, którym niewiele firm w obecnych czasach może się poszczycić. Poczynione inwestycje gwarantują pełną niezależność finansową, oraz dostęp do wszelkich części dźwigowych, jak i urządzeń potrzebnych do prac związanych z dźwigami. Preferując krajowy przemysł jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wszystkich polskich producentów dźwigów.
 
W okresie działalności dostarczyliśmy i zamontowaliśmy kilkaset urządzeń różnych typów w obiektach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej oraz budynkach mieszkalnych. Poza instalowaniem nowych urządzeń, firma podejmuje się prac związanych z modernizacją dźwigów. Podejmujemy się prac związanych z generalnym wykonawstwem, uczestniczymy w fazie projektowania i budowania szybów. Oddajemy gotowe urządzenia do eksploatacji po odbiorze Urzędu Dozoru Technicznego. Dostarczone i zmontowane przez nas dźwigi przejmujemy w konserwację, co umożliwia przedłużenie okresu gwarancji. Zmontowaliśmy też kilkadziesiąt dźwigów hydraulicznych, co stawia nas w ścisłej czołówce krajowej wśród zakładów o tej specjalności.
 
Wszystkie urządzenia proponowane przez nas wyprodukowane są zgodnie z obowiązującymi normami EN81.1 i EN81.2. Firma posiada wszelkie uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego niezbędne do prowadzenia działalności w pełnym zakresie.
 
Równie ważnym jak montaż jest dział konserwacji.
 
Jesteśmy związani umowami z wieloma użytkownikami dźwigów. Konserwujemy kilkaset dźwigów w szpitalach, urzędach, hotelach, bankach, dużych przedsiębiorstwach o ruchu ciągłym, pojedyńczych budynkach mieszkalnych oraz całych osiedlach mieszkaniowych. Wzorcowy model sposobu konserwacji wypracowany przez nas daje dużą skuteczność i niezawodność w działaniu. Wśród zakładów dźwigowych tylko niewiele posiada pełną zdolność do prowadzenia tej działalności.
 
 
O niezawodności i atrakcyjności naszych usług świadczą liczne listy referencyjne od zadowolonych klientów oraz lista najbardziej znaczących odbiorców.
 
Deklarujemy, że czas w którym przystąpimy do usunięcia awarii nie przekroczy 30 min.
 
Pracujemy 365 dni w roku łącznie z całodobowym pogotowiem dźwigowym, aby utrzymać wysoki poziom usług, zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi.
 
Jesteśmy do waszej dyspozycji. Wybierając firmę WINDA S. J.
Nie będziesz chodził po schodach.

Tagi

doradztwo techniczne, Dźwigi osobowe, Dźwigi towarowe, Modernizacja, Podnośniki dla osób niepełnosprawnych, serwis, Urządzenia dźwigowe, Windy, Windy Montaż Dostawa, Dźwigi osobowe Poznań, Dźwigi towarowe Poznań, winda Poznań, windy Poznań

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl