B.P. "Nieruchomość" Saj-Mazur Renata Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

ul. Odrodzenia 8B/2, 56-120 Brzeg Dolny tel. +48 (71) 319 76 66 tfx. +48 (71) 319 01 64
Strona Internetowa: http://www.nieruchomosc.wroc.pl  Wyświetlono: 9540
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (71) 319 76 66
tfx: +48 (71) 319 01 64
www: http://www.nieruchomosc.wroc.pl
e-mail: biuro@nieruchomosc.wroc.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 16:00
Sobota 10:00 - 12:00 po indywidualnym umówieniu

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami B.P. "NIERUCHOMOŚĆ" działa na rynku nieruchomości od 1996r.

Od 1998r. jesteśmy członkami:

  • Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (DOSPON)
  • Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN).


Od 1999r. uczestniczymy w corocznych Kongresach Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i na bieżąco podnosimy swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach.

Od 2001r. posiadamy licencję zawodową nr 1015.

Obszar naszej działalności, to nie tylko rynek lokalny, ale również całe woj. dolnośląskie i rozwijająca się współpraca z biurami obrotu nieruchomościami z innych województw i regionów min. poprzez system MLS DOSPON  (http://mls.dospon.locumnet.pl)
Podstawowa działalność biura to pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, zamianie, wynajmie, najmie i dzierżawie wszelkiego rodzaju nieruchomości oraz pośrednictwo kredytowe z tym związane.

W swojej pracy pośrednika zapewniamy pełny profesjonalizm oraz zabezpieczenie strony prawnej transakcji. Kompletujemy w imieniu klientów wszystkie niezbędne dokumenty i dane potrzebne do sfinalizowania transakcji. Zapewniamy obsługę notarialną transakcji.

W razie potrzeby organizujemy dla swoich klientów porady prawne. Na życzenie klientów sporządzamy umowy przedwstępne kupna sprzedaży nieruchomości oraz najmu/dzierżawy.

W ramach usług udzielamy swoim klientom informacji z zakresu całości opłat i kosztów transakcji.

Załatwiamy formalności związane z podziałem nieruchomości.

Kupując u nas działkę budowlaną, klient uzyska pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania "Pozwolenia na budowę".

Zapraszamy do korzystania z naszych usług !
Jesteśmy po to, aby Wam pomóc !

Tagi

nieruchomości, obrót nieruchomościami, sprzedaż nieruchomości, kupno nieruchomości, podział nieruchomości, domy dolnośląskie, działki dolnośląskie, mieszkania na sprzedaż, mieszkania dolnośląskie, nieruchomości Brzeg Dolny, wynajem nieruchomości, wynajem mieszkań, kredyty hipoteczne, pośrednictwo kredytowe, sporządzanie umów kupna/sprzedaży nieruchomości, lokale dolnośląskie, nieruchomości porady prawne, sprzedaż domu, kupno domu, domy na sprzedaż, sprzedaż gruntów dolnośląskie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl