"IPW Projex" Sp. z o.o.

ul. Wojewódzka 50/6, 40-025 Katowice tel. +48 (32) 209 19 77 tel. +48 (32) 253 97 93
Strona Internetowa: http://www.projex.com.pl  Wyświetlono: 4575
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (32) 253 97 93
www: http://www.projex.com.pl
e-mail: projex@projex.pol.pl

Opis firmy

Zespół  doświadczonych, posługujących się najnowocześniejszymi , ciągle usprawnianymi, metodami projektowania architektoniczno - budowlanego jest zdolny do realizacji złożonych, wielobranżowych projektów inwestycyjnych.

W odróżnieniu od większości obecnie działających na rynku biur architektoniczno - projektowych nasza firma wykonuje projekty technologiczne i montażowe  na bazie i wymagań których opracowywane są pozostałe branże tworząc spójny i w pełni skoordynowany projekt budowlano-wykonawczy spełniające najwyższe standardy techniczne.

IPW Projex Sp. z o.o. w zależności od wymagań klienta jest przygotowany merytorycznie i administracyjnie do funkcji generalnego wykonawcy lub zarządzającego inwestycją.

W ramach rozwoju firmy oraz dostosowując się do potrzeb klientów IPW Projex Sp. z o.o. zorganizował zespół ds. zagadnień przeciwpożarowych realizujący w systemie „ pod klucz" instalacje ochrony przeciwpożarowej , włączając w to konserwację i serwisy instalacji p.poż..

Tagi

biuro projektowe, usługi projektowe, budownictwo, budownictwo przemysłowe, sygnalizacje i zabezpieczenia PPOŻ, projekty dla przemysłu chemicznego, przetwórstwo tworzyw sztucznych farb i lakierów, projekty dla przemysłu petrochemicznego, bazy i stacje paliw, gospodarka elektroenergetyczna wodna sanitarna, projekty dla przemysłu maszynowego, generalne wykonawstwo inwestycji, wyposażenie technologiczne, kursy szkolenia w zakresie budownictwa, Katowice, śląskie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl