P.P.U. KALMET Maciej Skonieczny

ul. Bydgoska 60, 86-061 Brzoza tfx. +48 (52) 381 01 19 tel. +48 (52) 381 09 39
Strona Internetowa: http://www.kalmet.pl  Wyświetlono: 10018
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (52) 381 01 19
www: http://www.kalmet.pl
e-mail: biuro@kalmet.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

Opis firmy

Początek działalności naszej Firmy sięga 1980 roku. Zaczynaliśmy od usług i kooperacji w branży metalowej. W następnych latach, rozwijając działalność zaczęliśmy produkować swoje wyroby: narzędzia, konstrukcje, części maszyn itp. W roku 1997 opracowaliśmy konstrukcję i rozpoczęliśmy produkcję pieca grzewczego powietrznego typu MAC o mocy 17 kW przeznaczonego do ogrzewania warsztatów samochodowych. Piec doskonale sprawdza się w eksploatacji i jest produkowany do dnia dzisiejszego.

Chcąc zaistnieć na rynku europejskim, w 1998 roku nawiązaliśmy współpracę z duńskimi firmami GOL Pelsningsredskaber A/S oraz Hedensted Gruppen dla których produkujemy linie obróbki skórek futerkowych.
W 1999 roku rozpoczęliśmy kooperację z holenderską firmą NEDPOL, produkując dla niej całą gamę wyrobów ślusarskich i konstrukcji w tym boksy dla koni i wyposażenie stajni.

Zaplecze maszynowe które posiadamy, gwarantuje nam możliwości wykonania zamówień typowych a także innowacyjne wykonanie maszyn i urządzeń, konstrukcji, itp. zgodnie z życzeniem klienta.

Dwukrotnie korzystaliśmy z dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 2007 roku – na zakup maszyn, oraz żeby podnieść poziom świadczonych przez nas usług wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2001 i uzyskaliśmy certyfikat ISO.

W ramach rozwoju naszej Firmy, od stycznia 2009 roku, uruchomiliśmy TARTAK wraz z jego infrastrukturą. Stwierdziliśmy, że połączenie branży metalowej z przerobem drewna, stworzy nowe możliwości produkcyjne i wpłynie na dalszy rozwój Firmy.

Tagi

piec grzewczy, boksy dla koni, drewno budowlane, drewno kominkowe, gięcie, gięcie i cięcie, konstrukcje stalowe, obróbka blach, obróbka stali, ogrzewanie warsztatów, piece MAC, piece grzewcze, piece olejowe, spawanie, stajnie i wyposażenie, tanie ogrzewanie, tarcica drewna, tartak, usługi metalowe, usługi ślusarskie, zużyty olej

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl