Zakłady Drzewne "POLDAN" Eksport Import Zygmunt Kroplewski

ul. Gdańska 65A, 76-100 Sławno tel. +48 (59) 810 42 48 fax. +48 (59) 810 42 50
Strona Internetowa: http://www.poldan.pl  Wyświetlono: 5237
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (59) 810 42 48
fax: +48 (59) 810 42 50
www: http://www.poldan.pl
e-mail: handel@poldan.com.pl

Opis firmy

Zakłady Drzewne POLDAN w Sławnie początek swojej działalności datują od dnia 20 października 1980 roku. Zostały założone przez Pana Zygmunta Kroplewskiego, który w ten sposób podtrzymuje tradycję rodzinną związaną z drzewiarstwem.

Aktualnie o prężności Zakładów Drzewnych POLDAN" może świadczyć pobudowanie nowego Zakładu w Sławsku, a także między innymi to, że zatrudnionych jest 350 pracowników i w skali roku przerabiane jest co najmniej 80 tys. m3 surowca tartacznego. Przerabiany jest surowiec drewna iglastego i liściastego a poza tarcicą najwyższej jakości (klasa i i II)

Naszymi wyrobami są:

* klejonki w postaci kantówki okiennej i drzwiowej trójwarstwowo klejonej
* meble z drewna litego
* płyty meblowe dębowe, bukowe i sosonowe

Do klejenia drewna stosujemy kleje o dużej wytrzymałości i trwałości, co potwierdzają wyniki badań Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Przemysłu Stolarki Budowlanej stwierdzające, że półfabrykaty z drewna klejonego warstwowo spełniają wymagania wytrzymałościowe określone w Aprobacie Technicznej ITB nr AT-15-2948/00.

Wszystkie nasze wyroby posiadają międzynarodowy certyfikat FSC.

Możemy się poszczycić tym, że nasze linie produkcyjne wyposażone są w najnowsze maszyny sterowane komputerowo. Wysoki stopień automatyzacji linii produkcyjnych zmniejsza uciążliwość pracy obsługujących je pracowników oraz podnosi jakość naszych produktów.

Poza odbiorcami krajowymi nasze wyroby są sprzedawane do Włoch, Francji, Niemiec, Danii, Szwecji, Belgii, Holandii oraz Anglii.

Tagi

Tartaki, tartak sławno, tarcica, drewno zachodniopomorskie, tarcica zachodniopomorskie, drewno, drewno budowlane, zakłady drzewne w Sławnie, płyty bukowe klejone, fryzy bukowe, tarcica bukowa parzona, płyty meblowe sosnowe, tarcica sosnowa, meble z drewna litego, zakłady drzewne, zakłady drzewne zachodniopomorskie, kantówka, program ogrodowy, stolarstwo, sosna, buk, dąb, brzoza, olcha, klejonka, płoty

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl