Łączpol Sp. z o.o.

ul. Astronomów 9, 80-299 Gdańsk tel. +48 (58) 522 90 90 fax. +48 (58) 522 90 99
Strona Internetowa: http://www.laczpol.pl  Wyświetlono: 8582
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (58) 522 90 90
fax: +48 (58) 522 90 99
www: http://www.laczpol.pl
e-mail: laczpol@laczpol.pl

Opis firmy

Łączpol Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat, zatrudnia ok. 150 osób. Bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do zadań oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że firma może zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki szybkości, efektywności i rzetelności, firma zdobywa uznanie wśród klientów, w wielu różnych branżach.


Do dynamicznego rozwoju firmy przyczyniają się wysoko wykwalifikowani pracownicy, co powoduje bardzo dużą elastyczność w zakresie oferowanych usług i projektów. Łączpol Sp. z o.o. jest przygotowana na podjęcie każdego wyzwania stawianego przez najbardziej wymagającego klienta.


Inżynierowie zatrudnieni w naszej firmie legitymują się uprawnieniami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej, elektrycznej i telekomunikacyjnej, zarówno w zakresie kierowania robotami jak i projektowania.
Nasza Firma posiada koncesję MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego. Pracownicy posiadają licencje Pracownika Zabezpieczenia Technicznego Pierwszego i Drugiego Stopnia.


Posiadamy Kancelarię Tajną, a nasi pracownicy - poświadczenia bezpieczeństwa do dostępu do informacji niejawnych, stanowiących tajemnicę służbową (oznaczonych klauzulą POUFNE i ZASTRZEŻONE).

Tagi

teletechnika, oprogramowanie telekomunikacyjne, elektryka, energetyka, prefabrykacja elementów montażowych, zbrojenie, budownictwo, telekomunikacja

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl