"Kost-Bet" Sp.j. K.Matyja , P.Matyja

ul. Gościnna 1, 42-274 Konopiska tfx. +48 (34) 328 30 25 tfx. +48 (34) 328 30 29
Strona Internetowa: http://www.kostbet.pl  Wyświetlono: 10224
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (34) 328 30 29
tfx: +48 (34) 328 30 25
www: http://www.kostbet.pl
e-mail: kostbet@kostbet.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 18:00
Sobota 07:00 - 14:00

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma KOST-BET powstała w 1998 roku. Od początku swego istnienia specjalizuje się w produkcji kostki brukowej i galanterii betonowej. KOST-BET oferuje również wysokiej klasy ogrodzenia betonowe. Wszystkie produkty firmy KOST-BET zgodne z odpowiednimi normami polskimi i europejskimi. Od 2003 roku zakład produkcyjny objęty jest Systemem Zarządzania i Kontroli Jakości ISO 9001. Całość produktów oferowanych przez KOST-BET podlega prawu budowlanemu i systemowi deklaracji zgodności.

Każda partia towaru zanim trafi na rynek musi przejść cykl badań potwierdzających wymagane normy i stosowanie się do określonych kryteriów. Do produkcji mieszanki betonowej firma KOST-BET używa tylko najwyższej klasy surowców. Są to: żwiry płukane, selektywnie dobierane piaski o różnej granulacji, cement 42,5R, oraz najlepsze pigmenty i plastyfikatory do masy betonowej. Mieszanka betonowa, z której KOST-BET formuje kostkę brukową i galanterię, jest w pełni jednorodna. Pozwala to na całkowicie skomputeryzowany proces produkcji.

Firma stale się rozwija, a jej nadrzędnym celem jest najwyższa jakość wyrobów. W związku z powyższym w 2008 roku KOST-BET uruchomił najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną niemieckiej firmy MASA, światowego lidera w produkcji maszyn do wyrobu kostki brukowej i galanterii budowlanej. Linię tę obsługuje wykwalifikowany zespół ludzi przeszkolonych w Niemczech pod kątem najnowocześniejszych urządzeń i technologii w tej branży. Aktualna wydajność zakładu to ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych, najwyższej jakości kostki na dobę.

Naszym Klientom zapewniamy również fachowe doradztwo oraz możliwość dostawy materiałów we wskazane miejsce wyspecjalizowanym transportem.

Tagi

kostka brukowa, granit, via castello, galanteria betonowa, obrzeża granitowe, rabatki, krawężniki drogowe, krawężniki oporowe, krawężniki proste, krawężniki skośne, krawężniki najazdowe, krawężniki łukowe, palisada, palisada okrągła, palisada kwadratowa, ażury, bloczki betonowe, płytki chodnikowe, płyty, korytka ciekowe, ogrodzenia betonowe, słupki, słupki z daszkiem, MASA, kostka dekoracyjna, kostka złota jesień, granit falisty, kostka via castello, kostka przemysłowa

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl