"BeZet" Zakład Artykułów Dekoracyjnych. Adam Zakrzewski

ul. Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól tel. +48 (68) 388 07 86 tfx. +48 (68) 387 02 08
Strona Internetowa: http://www.bezet.pl  Wyświetlono: 11206
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (68) 388 07 86
tfx: +48 (68) 387 02 08
www: http://www.bezet.pl
e-mail: bezet@bezet.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 06:00 - 14:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma "BeZet" powstała w 1973 roku. Założycielem jej był Bogdan Zakrzewski. Początki produkcji to gipsowe figurki i plakietki, których głównym odbiorcą był ówczesny potentat w dziedzinie handlu precjozami "VERITAS"

Firma rozwijała się w sposób bardzo dynamiczny. Bogdan Zakrzewski jednak ciągle poszukiwał nowych wyzwań, z czasem pojawiły się więc nowe produkty wymagające zupełnie innych technologii oraz użycia zupełnie innych materiałów.

W latach 80-tych filarem produkcji firmy stały się wazony, gazony oraz figury Matki Boskiej i Pana Jezusa odlewane z betonu. Figury te jednak były bardzo ciężkie, tak zrodził się pomysł wykorzystania żywic poliestrowych. Pan Zakrzewski tym razem podjął wyzwanie i w niedługim czasie w zakładzie ruszyła produkcja z wykorzystaniem zupełnie nowej technologii. Okres ten można uznać jako początek późniejszej epoki "KRASNALI". Epoka ta przez kilka lat później pozwoliła żyć i utrzymywać się większości rodzin w Nowej Soli. Jednak to nie powstrzymało właściciela zakładu w poszukiwaniu nowych rozwiązań tak technologicznych, jak i zmiany materiałów wykorzystywanych do produkcji.

Wszystko po to, aby ciągle podnosić jakość oferowanych przez firmę produktów. Zdobyci dzięki temu na początku lat 90-tych klienci z Niemiec, Belgii, Holandii, Anglii, Francji i Włoch są stałymi odbiorcami do dnia dzisiejszego, mimo, że "BeZet" nie jest już od wielu lat producentem krasnali.

Dzisiaj firma "BeZet" z wykorzystaniem nowych materiałów i technologii (kolejnych w historii zakładu) produkuje wiele modeli figur dekoracyjnych, oraz różnego rodzaju fontanny ogrodowe.

Od roku 1996 firmę prowadzi już syn założyciela- Adam Zakrzewski, Który podobnie jak jego ojciec prowadzi zakład na bazie wieloletnich tradycji i z dbałością o jakość oferowanych produktów, ku zadowoleniu klientów.
 

Tagi

kolumny, kucharze, kultura, egipt, kwietniki, zwierzęta, stoły, rzeźby, reklama, lampy, fontanny, figury świętych, krasnale, artykuły dekoracyjne, figury Matki Boskiej, figury Jezusa, fontanny ogrodowe, figurki, dewocjonalia

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl