Płytki ceramiczne Cedzyna Kamila Tamborska

ul. Cedro Mazur 7, 25-252 Kielce tfx. +48 (41) 368 01 65 gsm. +48 884 000 984
Strona Internetowa: http://www.cedzynaplytki.pl  Wyświetlono: 10877
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (41) 368 01 65
www: http://www.cedzynaplytki.pl
e-mail: arganis-polska@o2.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 14:00

Opis firmy

NAJWIĘKSZA HURTOWNIA PŁYTEK CERAMICZNYCH NA KIELECCZYŹNIE I W REGIONIE !

Na rynku Firma zaistniała 26 kwietnia 1993 roku.

 

Od początku istnienia dzięki uporczywej i wytrwałej pracy już po kilku latach Firma stała się największą na Kielecczyźnie i w regionie hurtownią sprzedającą płytki ceramiczne.
Aktualnie nasza sprzedaż glazury i terakoty sięga kilkuset tysięcy m2 w skali roku. Hurtownia zatrudnia około 20 pracowników i prowadzi swą działalność w Kielcach - Cedzyna, ul. Cedro-Mazur 7

Firma jako dealer lub bezpośredni importer współpracuje i jest przedstawicielem wielu krajowych zakładów produkujących płytki ceramiczne (TUBĄDZIN, JASIENICA, OPOCZNO, POLCOLORIT, PARADYŻ, CER - ROL, CERRAD, CERAMIKA GRES, CERKOLOR) jak i z takich krajów jak: Hiszpania, Włochy, Francja, Czechy, Holandia.
Od początku powstania do dziś zawsze przyświecała nam dewiza:

NIE MA TAKIEJ PŁYTKI, KTÓREJ NIE POTRAFILIBYŚMY SPROWADZIĆ DLA NASZEGO KLIENTA BY ZREALIZOWAĆ JEGO MARZENIA

Przedstawiając w tych krótkich słowach naszą Firmę jako jej właściciele, mamy zaszczyt zaprosić Państwa goszczących na naszej stronie internetowej do zapoznania się z całokształtem naszej działalności, którą prezentujemy poniżej w szczegółowej ofercie.
Dziękujemy za poświęconą dotychczas uwagę.

Tagi

płytki ścienne, płytki ceramiczne, płytki podłogowe, glazura, terakota, płytki mrozoodporne, płytki kuchenne, płytki klinkierowe, płytki dekoracyjne, płytki elewacyjne, kleje, listwy, fugi, silikony, armatura łazienkowa

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl