"Spólnota" Drzewna Spółdzielnia Pracy

ul. Białka ., 34-220 Maków Podhalański tel. +48 (33) 877 15 01 tel. +48 (33) 877 15 05
Strona Internetowa: http://www.spolnota.pl  Wyświetlono: 11393
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (33) 877 15 05 - Dział Zbytu
fax: +48 (33) 877 33 84
www: http://www.spolnota.pl
e-mail: spolnota@spolnota.pl

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

SPÓLNOTA Drzewna Spółdzielnia Pracy w Białce koło Makowa Podhalańskiego, pragnie przedstawić Państwu swoją ofertę.
 
Od ponad sześćdziesięciu lat specjalizujemy się nieprzerwanie w produkcji wyrobów z drewna litego. Przed okresem letnim produkujemy meble ogrodowo-campingowe, przede wszystkim leżaki, fotele, krzesła i stoły, a przed okrezem zimowym sanki i inne akcesoria.
 
Od kilku lat specjalizujemy się również w realizacji nadruków wielokolorowych (np. Logo) na naszych wyrobach, które sa wykonywane wg indywidualnych życzeń odbiorców.
 
Odpowiadając na wyzwania współczesności, obficie czerpiemy z doświadczeń opartych na tradycji. Nasze wyroby, produkowane z surowców naturalnych, są przyjazne dla środowiska, a przez to atrakcyjne dla odbiorców na wszytskich kontynentach. Nalezymy do największych producentów leżaków i sanek drewnianych. Miesięcznie produkujemy około 25 000 leżaków i 18 000 sanek.
 
Blisko 90% produkcji eksportujemy. Tajemnica naszego sukcesu polega na dostarczaniu wyrobów solidnie wykonanych, dotrzymywaniu terminów i rozsądnym kształtowaniu cen. To nie jest trudne.

Tagi

Stoły, Krzesła, Drewniane wyroby, Kempingowe meble, Zabawki, meble ogrodowe z drewna i metalu, meble ogrodowe z drewna, leżaki, sanki, galanteria drzewna, meble z litego drewna, nadruki reklamowe, kasetki, Meble, meble

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl