HURTOWNIA INSTALACYJNO-SANITARNO-BUDOWLANA GRUPA SBS "ZBIWAN" Zbigniew Pieniak

ul. Piłsudskiego 75, 10-449 Olsztyn tel. +48 (89) 539 05 09 fax. +48 (89) 534 47 17
Strona Internetowa: http://www.zbiwan.pl  Wyświetlono: 5303
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (89) 539 05 09
fax: +48 (89) 534 47 17
www: http://www.zbiwan.pl
e-mail: info@zbiwan.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07.00 - 16.00
Sobota 09.00 - 15.00

Opis firmy

Rodzinna tradycja i solidność - to ZBIgniew i WANda - małżonkowie Pieniak. Nazwa tej prywatnej firmy po rozszyfrowaniu staje się bardziej bliska i przyjazna. W 1969 r. już sam pomysł założenia całkowicie prywatnej firmy wydawał się nierealny. ZBIWAN przeżył szereg rewolucji podatkowych, budując trwałą i stabilną pozycję nie tylko wśród firm z branży instalacyjno-sanitarnej. W nasze przedsięwzięcie zaangażowany jest wyłącznie polski kapitał.

Aktualnie jesteśmy członkiem grupy zakupowej branży sanitarnej "SBS" z siedzibą w Łodzi oraz "PSB" materiały budowlane. Współpraca z tymi grupami pozwala na zakup towarów w bardzo dobrej jakości i konkurencyjnej cenie wobec innych firm.
Efektem naszej długoletniej współpracy z dostawcami i klientami jest dobra opinia "Solidny płatnik".

Z artykułów instalacyjno-sanitarnych oferujemy wszystko. Obecnie mocno angażujemy siły aby zaistnieć również w branży ogólnobudowlanej. Nasza oferta skierowana jest do klienta detalicznego i hurtowego. Na co dzień mamy w sklepach towary powszechnie instalowane, średniej oraz wysokiej klasy. Każdy towar z katalogu sprowadzamy na życzenie klienta. Na terenie Olsztyna towar dostarczamy bezpłatnie.

Tagi

technika grzewcza, technika grzewcza Olsztyn, wyposażenie łazienek, Olsztyn, technika sanitarna, technika instalacyjna, hurtownia instalacyjna, hurtownia sanitarna, hurtownia budowlana, akcesoria łazienkowe Olsztyn, kabiny Olsztyn, wanny Olsztyn, meble łazienkowe Olsztyn, instalacje c. o. Olsztyn, pompy ciepła, kolektory Olsztyn, ceramika sanitarna, wanny, hydromasaż, panele podłogowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl