"CJ Blok" Sp. z o.o. Fabryka Elementów Budowlanych

ul. Rudna Mała 42a, 36-060 Głogów Małopolski tel. +48 (17) 851 82 20 tel. +48 (17) 851 82 21
Strona Internetowa: http://www.cjblok.com.pl  Wyświetlono: 9967
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (17) 851 82 21
fax: +48 (17) 851 66 70
www: http://www.cjblok.com.pl
e-mail: kominy@cjblok.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 17:00
Sobota 07:00 - 13:00

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma CJ BLOK powstała w styczniu 2002r., w swojej branży nie jest jednak nowicjuszem na rynku. Już w 1992 roku zarząd, na czele którego stał prezes Chester Chrzanowski prowadził firmę o takim profilu produkcji w Warszawie wprowadzając innowację w polskiej branży budowlanej. Dzięki jego dużemu doświadczeniu, zaangażowaniu i operatywności wprowadził na rynek polski nowe elementy budowlane wytwarzane wg technologii amerykańskiej. Produkowane materiały zmieniły wygląd szarego polskiego betonu nadając im nowy kształt i barwę, a odzwierciedleniem tego są piękne obiekty przemysłowe, osiedla mieszkaniowe i budynki użyteczności publicznej.

Rozwój gospodarczy Polski zwiększył popyt na tego rodzaju produkcję dając prezesowi Chesterowi Chrzanowskiemu możliwość inwestowania w innym rejonie kraju. Na miejsce działalności firmy został wybrany południowo-wschodni region Polski, a dokładnie Rudna Mała koło Rzeszowa. Zakupiona została działka o powierzchni 5,5 ha, na której od podstaw powstał nowoczesny zakład wyposażony w linie technologiczne zakupione w Stanach Zjednoczonych od producenta maszyn Columbia zapewniającego wysoki standard produkcji. W naszej produkcji używamy surowców o najwyższej jakości posiadających odpowiednie certyfikaty, spełniając normy stawiane po wejściu do UE. Odzwierciedleniem tego są produkowane przez nas materiały o wysokich parametrach technicznych stawiających nas w czołówce producentów tego typu wyrobów.

Tagi

bloczki podkarpackie, cegła podkarpacka, cieki wodne, kostka brukowa, krawężniki, obrzeża, palisady, pustaki podkarpackie, stropy podkarpackie, systemy kominowe, wyroby keramzytowe, elementy ogrodzeniowe, elementy elewacyjne łupane, pustaki szlifowane

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl