"Art-Styl" Przedsiębiorstwo Wystroju Wnętrz

ul. Zastów 1, 32-010 Kocmyrzów tfx. +48 (12) 387 71 10 gsm. +48 501 458 711
Strona Internetowa: http://www.artstyl-pww.pl  Wyświetlono: 8965
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (12) 387 71 10
www: http://www.artstyl-pww.pl
e-mail: artstyl.biuro@interia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 15:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma ART- STYL powstała w 1995 roku. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli na wymiar do: kuchni, pokoju, sklepu, biura, szafy z drzwiami przesuwnymi, garderoby, zabudowy wnęk, łóżka z materacami ortopedycznymi, oraz meble nietypowe specjalnie na życzenie Klienta. Wszechstronna oferta naszej firmy obejmuje : pomiar, projekt, wycenę oraz kompleksową obsługę inwestora (dostarczamy na życzenie sprzęt AGD do zabudowy w korzystnych cenach). Nasze wyroby są wykonywane z materiałów i akcesorii najwyższej jakości gwarantując trwałość i zadowolenie Klienta.

Oferujemy również możliwość wykonania mebli nietypowych (ekspozytory i regały reklamowe) Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, firm jak i instytucji . Zapraszamy do współpracy developerów i inwestorów do współpracy.

Realizujemy zlecenia na terenie Krakowa i całej Polski.

Tagi

meble kuchenne, Art-Styl, wystrój wnętrz, studio aranżacji wnętrz, meble na zamówienie, meble sklepowe, meble biurowe, meble, meble Zastów, meble Kocmyrzów, szafy wnękowe, montaż szaf, meble skrzyniowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl