"Bazkar" B. P. Bazyk Z. Kardasz Spółka Jawna

ul. Szymborska 104, 88-100 Inowrocław tel. +48 (52) 357 30 47 fax. +48 (52) 357 30 46
Strona Internetowa: http://www.bazkar.pl  Wyświetlono: 7814
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (52) 357 30 47
fax: +48 (52) 357 30 46
www: http://www.bazkar.pl
e-mail: bazkar@bazkar.pl

Opis firmy

Firma Bazkar to rodzinne przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od ponad 30 lat. Z początku zajmowaliśmy się szyciem elementów wózków dziecięcych, tapicerki czy poduszek, z czasem rozszerzyliśmy jednak naszą działalność.
Dziś jesteśmy uznanym i lubianym importerem, oferującym meble ogrodowe firm ACAMP i Hartman. W naszym katalogu znaleźć można efektowne oraz bardzo funkcjonalne stoły i krzesła ogrodowe, leżaki basenowe, parasole i huśtawki ogrodowe, leżaki turystyczne, a także inne meble kempingowe. Wyróżniają się one estetycznym projektem, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania i wysoką odporność na warunki atmosferyczne. W dużej mierze jest to zasługa materiału, z którego są wykonane meble. Technorattan jest bowiem materiałem syntetycznym, który łączy w sobie doskonały, uniwersalny wygląd oraz najwyższą jakość. Oferujemy jednak również leżaki ogrodowe i inne produkty wykonane z materiałów tradycyjnych – metalu, drewna czy tworzyw. Dysponujemy także szeroką gamą akcesoriów dodatkowych, takich jak np. pokrowce czy poduszki na meble ogrodowe.

Tagi

meble ogrodowe, meble solidne, trwałe barwy, meble mocne, meble odporne na czynniki atmosferyczne, poduszki na meble, ogrodowe fotele, śpiwory, poduszki

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl