"Dziedzic" Sp. z o.o

ul. Łączańska 3, 46-100 Namysłów tel. +48 (77) 403 77 00 tel. +48 (77) 403 77 71
Strona Internetowa: http://www.dziedzic.com.pl  Wyświetlono: 9662
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (77) 403 77 73
fax: +48 (77) 410 37 44
www: http://www.dziedzic.com.pl
e-mail: info@dziedzic.com.pl

Opis firmy

Firma „Dziedzic” jest obecna na rynku od ponad 30 lat, jednakże jako producent krzeseł biurowych zaistniała dopiero na początku lat 90-tych. Działalność została założona w roku 1981, jako zakład zajmujący się produkcją elementów metalowych. Jednak gruntowna analiza rynku i oczekiwań klientów skłoniła firmę do rozszerzenia produkcji o krzesła biurowe. Od początku istnienia firma przywiązuje dużą rolę do procesu przekształceń i inwestycji, które w efekcie doprowadziły do zajęcia pozycji w czołówce producentów w tym segmencie rynku.

Firma „Dziedzic” obecnie specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy krzeseł biurowych zarówno obrotowych, stacjonarnych, jak również foteli gabinetowych oraz krzeseł szkolnych i audytoryjnych.

Atutami firmy „Dziedzic” są  nowoczesne wzornictwo oraz wysokie walory ergonomiczne. Fabryka dysponuje zakładem obróbki metalu. Kolejno następujące po sobie procesy produkcji i montażu już gotowego produktu, opierają się na optymalnych rozwiązaniach technicznych z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki temu wyrób niemalże w 100% wykonany jest z elementów własnej produkcji.  Firma nie unika ciekawych i nietypowych realizacji, które pozwalają doskonalić umiejętności i podwyższać kwalifikacje.

Dynamiczny rozwój firmy sprawia, że jesteśmy marką znaną na rynku krzeseł biurowych, rozpoznawaną jako znak gwarantujący wysoką jakość. 
Krzesła oferowane przez firmę znajdują swoich odbiorców nie tylko w kraju ale również za granicą.

Dużym atutem firmy jest zgrany i kompetentny zespół pracowników, którzy dbają o jak najbardziej profesjonalną obsługę.

Spełniając tym samym wymagania stawiane przez klientów, kładziemy nacisk na inwestycje technologiczne oraz doskonalenie usług logistycznych. Firma stara się maksymalnie skracać czas dostaw, a poprzez zarządzanie wspomagane systemem informatycznym, pozwala  na kontrolę procesu produkcyjnego, poprzez co mamy stała kontrolę nad produktami i łatwy dostęp do informacji co pozwala wyjść na przeciw  potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

Od dawna staramy się wytwarzane przez nas produkty, były na jak najwyższym poziomie i mogły konkurować z najbardziej nowoczesnymi produktami na świecie. Aby produkowane przez nas krzesła mogły spełniać największe wymagania ergonomiczne, musimy nieustannie podnosić ich jakość, a jest to możliwe dzięki dużym nakładom pracy na badania i rozwój.

Tagi

fotele biurowe, krzesła obrotowe, krzesła stacjonarne, krzesła kawiarniane, stoły kawiarniane, krzesła specjalistyczne, krzesła szkolne, krzesła audytoryjne, meble, krzesła, meble metalowe, meble tapicerowane, szafy socjalne, szafy skrytkowe, szafy dla szkoły, szafy szkolne, szafy kartotekowe, szafy aktowe, regały, dodatki do szaf, kanapy, narożniki, zestawy meblowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl