Spółdzielnia Inwalidów im. Zygmunta Starego

ul. Lubelska 69a, 26-900 Kozienice tel. +48 (48) 614 25 77 tel. +48 (48) 614 25 92
Strona Internetowa: http://www.sik.com.pl  Wyświetlono: 9859
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (48) 614 23 25
fax: +48 (48) 614 26 43
www: http://www.sik.com.pl
e-mail: sik@sik.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 15:00
Sobota 07:00 - 14:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

O FIRMIE

Spółdzielnia Inwalidów im. Zygmunta Starego w Kozienicach jest zakładem z ponad 50-cio letnią tradycją. W ciągu tego okresu Firma nasza uległa znacznym przemianom i przekształceniom, a profil produkcji został unowocześniony i rozszerzony. Założeniem, które przejęliśmy i realizujemy od początku istnienia jest wytwarzanie produktów spełniających najwyższe normy jakości.

Bezsprzecznie dzięki jakości zajęliśmy znaczną pozycję na rynku, o czym świadczą stale zwiększające się z roku na rok obroty, oraz uznanie naszych klientów.

Oprócz ciągle poszerzanej gamy artykułów Spółdzielnia Inwalidów w Kozienicach gwarantuje swoim odbiorcom korzystne warunki współpracy, rzetelność, uczciwość i terminowość w biznesie.

Spółdzielnia Inwalidów posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Dzięki temu firmy współpracujące z naszym przedsiębiorstwem uzyskują ulgi we wpłacie na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Głównym celem, jaki stawia sobie nasza Firma jest osiągnięcie takiego poziomu obsługi, który w pełni usatysfakcjonuje klientów. Mamy nadzieję, że w realizacji tych zadań pomoże ten katalog, który przybliży Państwu naszą ofertę.

Wyrobem z którego jesteśmy najbardziej znani są choinki wykonywane z tworzyw sztucznych. Szeroki asortyment wzorów i wysokości, atrakcyjny wygląd i bardzo dobra jakość wykonania zapewnia nam coroczną sprzedaż na poziomie kilkudziesięciu tysięcy sztuk tych ekologicznych drzewek.

Tak więc zgodnie z naszym hasłem: "Chcesz mieć las? - Kupuj u nas!" wielkość naszej sprzedaży pozwala ochronić przed wyrębem ogromną ilość drzew.

Spółdzielnia Inwalidów im. Zygmunta Starego produkuje poza standartowymi wymiarami choinek także choinki wykonywane na zamówienie o wysokościach od 3 m do 15 m.

Tagi

folia, fartuchy, odzież medyczna, odzież robocza letnia, odzież robocza zimowa, odzież robocza, ozdoby świąteczne, koce, ręczniki, artykuły pościelowe, drewno, wyroby drewniane, pojemniki, opakowania, reklamówki, worki śniadaniowe, woreczki śniadaniowe, opakowania z folii, palety, europalety, choinki, choinki sztuczne, produkcja choinek, opakowania foliowe, reklamówki foliowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl