Wyświetlono: 3750
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (34) 362 82 82
www: http://www.anitex.czest.pl
e-mail: anitex@anitex.czest.pl

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "ANITEX" powstało w 1983 roku. Podstawową działalnością firmy jest produkcja elementów z tworzyw sztucznych do produkcji wózków dziecięcych. "ANITEX" świadczy również usługi wtryskowe na indywidualne zlecenie klienta. W ciągłej sprzedaży firma posiada około 150 wyrobów, zarówno kompletne zestawy elementów z tworzyw sztucznych do produkcji wózków dziecięcych, jak i poszczególne elementy. P.P.H. "ANITEX" gwarantuje wysoką jakość wyrobów stosując różnego rodzaju surowce w zależności od wymagań danego elementu. Wszystkie produkty wytwarzane są na nowym i nowoczesnym parku maszynowym obsługiwanym komputerowo. Firma współpracuje na stałe z około 150 firmami.

Ceny towarów uzależnione są od wielkości zamówienia, natomiast przedsiębiorstwo gwarantuje ich atrakcyjność i stabilność.

Tagi

elementy z tworzyw sztucznych, części do wózków dziecięcych, wykonywanie modeli w 3D, projektowanie modeli w 3D, projektowanie i wykonywanie modeli w 3D, usługi na wtryskarkach, wtrysk z gazem

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl